Obserwuj w Google News

Wygląda identycznie jak młoda księżna Diana. Jej filmy na TikToku robią furorę

2 min. czytania
15.09.2021 10:47
Zareaguj Reakcja

Diana, księżna Walii, stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie. Choć w tym roku minęły 24 lata od jej śmierci, to jej naturalny wygląd i charakterystyczny styl nadal próbuje odtworzyć wielu fanów Spencer. Jedną z nich jest holenderska tiktokerka, która zasłynęła jako sobowtór księżnej Diany.

Sobowtór młodej księżnej Diany. Jej filmy na TikToku robią furorę w sieci
fot. Richard Young/Rex Features/EASTNEWS

Podobno każdy z nas ma swojego sobowtóra. Patrząc na tiktokerkę Rose Norę Annę, przestaje się mieć w tym temacie jakiekolwiek wątpliwości. Holenderka wygląda identycznie jak młoda księżna Diana. 

Redakcja poleca

Sobowtór młodej księżnej Diany. Jej filmy na TikToku robią furorę w sieci

Diana Spencer pod koniec sierpnia 1997 roku zginęła w wypadku samochodowym. Mimo że od tego tragicznego zdarzenia minęło niemal ćwierćwiecze, księżna nadal pozostaje w pamięci wielu osób. Kobiety inspirują się jej klasycznym uczesaniem, minimalistycznym makijażem i charakterystycznym stylem. Niektóre nawet idą o krok dalej i robią wszystko, by wyglądać tak samo jak Spencer.  

Rose Nora Anna zasłynęła jako sobowtór księżnej Diany. Holenderka, która w sieci posługuje się pseudonimem "70srose", ma ponad 1,1 mln obserwujących na TikToku. Nie ma się zresztą co dziwić. Jej podobieństwo do księżnej Walii jest uderzające. 

Rose Nora Anna wygląda identycznie jak młoda księżna Diana

Popularność Holenderki jako sobowtóra młodej Diany Spencer zaczęła się stosunkowo niedawno, bo na początku lipca br. Wówczas tiktokerka dodała na swoje konto film, w którym pokazuje, jak krok po kroku zrobić perfekcyjnego boba - jeden ze znaków rozpoznawczych księżnej Walii. 

Wideo spotkało się z żywą reakcją internautów. Od tego czasu Holenderka wiernie kopiuje styl Diany. Wykonuje identyczny makijaż, a w sklepach szuka charakterystycznych strojów, których nie powstydziłaby się sama księżna Walii. 

Co uważacie o sobowtórze Diany Spencer z czasów jej młodości? Podobna? 

RadioZET.pl