Obserwuj w Google News

Ulubiona płukanka Nicole Kidman podkreśli kolor twoich włosów. Wypróbuj ten domowy zabieg

2 min. czytania
12.02.2021 11:14
Zareaguj Reakcja

Kiedy Nicole Kidman miała rude włosy, kobiety z całego świata wzorowały się na niej, aby uzyskać podobny kolor. Gwiazda w końcu zdradziła swój sposób na piękny odcień pasm. Jak się okazuje, to zasługa płukanki na bazie soku z żurawiny. Wypróbujcie ten prosty zabieg.

pielęgnacja włosów
fot. Shutterstock

Nicole Kidman przez wiele lat była wierna swoim rudym włosom. Zastanawiałyście się kiedyś, w jaki sposób uzyskała tak głęboki odcień pasm? Aktorka w jednym z wywiadów zdradziła swój sekret. Wystarczy zastosować płukankę na bazie soku z żurawiny. Od teraz ty też możesz mieć piękny kolor na głowie bez konieczności stosowania chemicznych farb.

Redakcja poleca

Płukanka na bazie soku z żurawiny - ulubiony zabieg Nicole Kidman

Domowe płukanki do włosów od lat cieszą się ogromną popularnością. Mają one wiele zalet. Przede wszystkim nie niszczą pasm, wyraźnie podkreślają ich odcień, dodają im blasku, a poza tym kosztują grosze. Tym razem proponujemy wam prosty zabieg, którym zachwyca się Nicole Kidman.

Do wykonania ulubionej płukanki australijskiej aktorki będziecie potrzebować 200 ml wody i takiej samej ilości soku z żurawiny. Gdy już zgromadzicie oba składniki, wymieszajcie je ze sobą i umyjcie włosy. Następnie płuczcie je w powstałej mieszaninie przez kilka minut. Po wyschnięciu zobaczycie efekty.

Dzięki tej płukance nie tylko uzyskamy głębszy odcień włosów, ale też dodamy im blasku, wzmocnimy je i odżywimy. To wszystko dzięki zawartym w żurawinie witaminom C i A, które mają zbawienny wpływ na wygląd naszych kosmyków. Jak informuje serwis kobieta.gazeta.pl, ten domowy zabieg sprawdzi się w przypadku rudych, jasnych oraz ciemnych pasm.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia