Obserwuj w Google News

Małgorzata Kożuchowska zdradziła sekret młodego wyglądu. To nie tylko kremy do pielęgnacji

2 min. czytania
25.08.2021 11:36
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Kożuchowska od lat zachwyca młodym wyglądem. Aktorka zdradziła, co robi, żeby utrzymać skórę w rewelacyjnej kondycji.

Małgorzata Kożuchowska zdradziła sekret swojego młodego wyglądu
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych i najpiękniejszych polskich gwiazd. Choć aktorka w tym roku skończyła 50 lat, każdego dnia udowadnia, że wiek to tylko liczba. Wciąż zachwyca fanów zjawiskowym, młodym wyglądem. Jej skóra promienieje i nie widać na niej żadnych oznak upływającego czasu, łącznie ze zmarszczkami. Kożuchowska jest jednak jedną z tych gwiazd, które starają się dbać o młody wygląd naturalnymi sposobami. W jednym z wywiadów zdradziła, jakie są jej rytuały pielęgnacyjne.

Zobacz także:  Edyta Herbuś niedawno skończyła 40 lat. Młody wygląd zawdzięcza jednej rzeczy

Małgorzata Kożuchowska zdradziła sekret swojego młodego wyglądu

Małgorzata Kożuchowska wie, jak ważna jest dobra prezencja. Jest jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek, ale też tych najbardziej zadbanych pod względem pielęgnacyjnym. 

Redakcja poleca

Jakiś czas temu gwiazda udzieliła wywiadu magazynowi "VIVA!", w którym opowiedziała, w jaki sposób dba o swoją cerę.

Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska stawia przede wszystkim na odpoczynek. Dzięki temu jej skóra wygląda promiennie. 

Nic nie jest w stanie zastąpić snu czy odpoczynku. To widać najlepiej po urlopie, gdy wracamy zrelaksowani, wypoczęci, a skóra wygląda młodo - powiedziała w rozmowie z "VIVĄ!". 

To jednak nie wszystko. Aktorka stara się dbać o produkty, które nakłada na swoją cerę. Doskonale wie bowiem, że kosmetyki złej jakości są w stanie znacznie popsuć stan naszej skóry. 

Ponieważ spędzam dużo czasu na planie, dużą wagę przywiązuję do jakości kosmetyków. Dbam o demakijaż i wybieram takie kosmetyki, nawet te kolorowe, które jednocześnie odżywiają, pielęgnują skórę - zdradziła.

Okazuje się, że Kożuchowska ma swój rytuał pielęgnacyjny, który stosuje każdego dnia.

Zobacz także: Jane Seymour ma 70 lat, a wygląda minimum 20 lat młodziej. Znamy sekret jej urody

Rytuał pielęgnacyjny Małgorzaty Kożuchowskiej

Piękny i młody wygląd cery można osiągnąć tylko dzięki odpowiedniej pielęgnacji. Podstawą jest regularne stosowanie kremów nawilżających oraz innych tego typu produktów. Również Małgorzata Kożuchowska ma swój rytuał, który stosuje każdego dnia. 

Demakijaż, krem nawilżający na dzień, wieczorem odżywczy. Nie tylko głowie, ale i skórze dobrze też robią codzienne spacery z moimi psami. Dbam o to, by nigdy z nich nie rezygnować. A jak mam więcej czasu dla siebie, to chętnie organizuję sobie domowe spa - dodała. 

Codzienny rytuał pielęgnacyjny powinien uwzględniać przede wszystkim krem nawilżający oraz krem pod oczy. Minimum raz w tygodniu warto natomiast zastosować peeling na twarz oraz maseczkę nawilżającą

Zobacz także:  Domowa maseczka odmładzająca na twarz. Składniki na nią znajdziesz w kuchni

Źródło: plotek.pl/viva.pl