Obserwuj w Google News

Blogerka praktycznie straciła rzęsy. Odrosły jej dzięki popularnemu serum

Anna Respondek
2 min. czytania
18.05.2018 11:59
Zareaguj Reakcja

Znana blogerka pokazała zdjęcie "przed" kuracją i "po" niej. Trzeba przyznać, że efekty robią wrażenie. 

Kitulec
fot. Instagram/kitulec

Każda kobieta marzy o długich i zalotnie podkręconych rzęsach. Niestety nie wszystkie z nas zostały hojnie obdarzone przez naturę, często również różne choroby, takie jak na przykład niedoczynność tarczycy, mogą powodować łamanie się rzęs i wzmożone wypadanie.

Zobacz także: Trendy jesień zima 2019/20. Sprawdź, co będzie modne w nadchodzącym sezonie!

O swojej historii postanowiła opowiedzieć znana blogerka, która na Instagramie opublikowała długi wpis. Kitulec pokazała zdjęcia, na których widać jej osłabione rzęsy. Dziewczyna postanowiła coś zrobić z tym faktem i kupiła popularne serum do rzęs marki Biotebal. W sieci pokazała, jaka zmiana nastąpiła po 4 miesiącach regularnego stosowania. 

Pierwsze zdjęcie ukazuje stan obecny moich rzęs, robiłam foto z końcem kwietnia, a więc po około 4 miesiącach używania dzień w dzień odżywki. Jestem systematyczna, nie zapominam o niej przed snem.  Kolejne foto pokazuje efekt który miałam po około miesiącu używania odżywki, ostanie foto to efekt po tygodniu - wyjaśniła. 

Dziewczyna przyznała, że nie ma zdjęcia, na którym widać by było rzęsy przed użyciem kosmetyku po raz pierwszy, jednak zapewniła, że były one w dużo gorszym stanie niż po tygodniu używania serum.

Nie mam, ani nie miałam, żadnego uczulenia, swędzenia, łzawienia, podrażnienia itp. Moje oczy nie są wrażliwe. Stosuje preparat tak jak producent na ulotce przykazał. Pamiętajcie o tym, ze nie u każdego odzywka musi się sprawdzić, tak samo nie każde oczy będą tolerować takie preparaty. Jeżeli zaczniecie używać jakiejkolwiek odżywki tego typu i zobaczycie, ze dzieje się coś niepokojącego, to taki preparat natychmiast odstawiamy - przestrzegła czytelniczki.

Trzeba przyznać, że zmiana robi wrażenie. 

Zobacz także: Dzień Darmowej Dostawy 2019 zbliża się wielkimi krokami. Znamy konkretną datę

 

Autor: Anna Respondek