Obserwuj w Google News

Blanka Lipińska opowiedziała o sekretach swojej pielęgnacji: "Głowę myję niezwykle rzadko"

2 min. czytania
15.03.2021 12:18
Zareaguj Reakcja

Blanka Lipińska znana jest ze swoich szczerych wypowiedzi na temat poprawiania wyglądu. Nigdy nie ukrywała, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i przyznała się do operacji powiększenia piersi. Niedawno autorka powieści erotycznych zdradziła, jak dba o siebie w czasie pandemii. Jej wypowiedź może was zaskoczyć.

Blanka Lipińska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Pandemia koronawirusa sprawiła, że całkowicie zmieniły się nasze nawyki urodowe. Z racji tego, że większość czasu przebywamy w domach, zrezygnowałyśmy z codziennego nakładania make-upu i postawiłyśmy na pielęgnację. W podobnym kierunku poszły też polskie gwiazdy z Blanką Lipińską na czele. Ostatnio autorka książki "365 dni" opowiedziała o tym, jak dba o siebie w czasie lockdownu.

Redakcja poleca

Sekrety urody Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska uwielbia podkreślać swoją kobiecość za pomocą kosmetyków do makijażu i odważnych stylizacji. Niedawno jedna z obserwatorek zapytała ją, czy myślała o tym, żeby chociaż przez miesiąc przestać się malować. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać.

Pisarka opisała ze szczegółami, jak wygląda jej pielęgnacja w czasie pandemii. Jak się okazuje, ogranicza do minimum używanie kolorowych produktów i chodzenie na szpilkach:

Butów na obcasie nie miałam w tym roku na nogach. Ust nie maluję, tylko smaruję wazeliną. Na paznokciach mam hybrydę, którą kładę 2-3 razy w miesiącu. Moja twarz podkład widziała w tym roku maksymalnie 5 razy - wyznała Lipińska na Instagramie.

Zobacz także: Ile Polki rocznie wydają na kosmetyki do makijażu? Ta kwota jest zawrotna

Jak Blanka Lipińska dba o włosy?

Blanka Lipińska z natury ma ciemne włosy, które od dawna farbuje na jasny blond. Jak się okazuje, w czasie pandemii odwiedza fryzjera raz na 2 miesiące w celu pokrycia odrostów i odświeżenia koloru. Ponadto wyznała, że bardzo rzadko myje pasma:

Włosy farbuję co dwa miesiące, bo nie chce mi się częściej. Głowę myję niezwykle rzadko, ale to chyba źle o mnie świadczy, albo wręcz pcha mnie do naturalności - powiedziała Blanka.

Wy też ograniczyłyście mycie włosów do minimum w czasie pandemii?

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia