Obserwuj w Google News

Chciała mieć paznokcie glam. Nie tego się spodziewała

2 min. czytania
29.05.2023 12:02
Zareaguj Reakcja

Sarah postanowiła udać się do salonu manicure, aby uzyskać paznokcie w stylu glam. Niestety wizyta zupełnie nie przebiegła po jej myśli…

stylizacja paznokci
fot. Shutterstock

Stylizacja paznokci wymaga nie tylko poświęcenia nieco czasu, a przede wszystkim dużej staranności i skupienia na detalach. Niektórzy wolą w tym celu odwiedzić salony manicure. Niestety zdarza się, że po takiej wizycie  jesteśmy nieco rozczarowani, bo nie tak wyobrażaliśmy sobie końcowy efekt.

Ostatnio pisaliśmy o pewnej kobiecie, która wyszła od manikiurzystki z płaczem. Internauci porównali nawet jej paznokcie do wyglądu zębów. Z podobnym problemem spotkała się użytkowniczka TikToka – Sarah, do której nagrania dotarł portal thesun.co.uk. Kiedy dziewczyna zobaczyła swój manicure, przecierała oczy ze zdumienia.

Redakcja poleca

Gdy zobaczyła swoje paznokcie, zalała się łzami

Pomarańczowe paznokcie to hit tego roku. Taki kolor doskonale sprawdza się przede wszystkim wiosną i latem, kiedy chcemy nieco ożywić nasz look. Na eleganckie paznokcie o takiej barwie zdecydowała się tiktokerka – Sarah. Niestety po wyjściu z salonu jej manicure w niczym nie przypominał paznokci w stylu glam.

Kobiecie zależało na stylizacji "chrome nails" z niezwykle efektownym, metalicznym połyskiem. Zamiast długiej płytki w kształcie migdałów, uzyskała krótkie, wyjątkowo grube paznokcie – w dodatku wykonane niestarannie. Tiktokerka pokazała nieudany manicure na swoim koncie w mediach społecznościowych:

Zobacz także: Paznokcie na wiosnę, które dodadzą ci energii. Nosi je Selena Gomez

Zaskoczeni internauci

Tiktokerka pożaliła się w sieci, jak bardzo jest zawiedziona uzyskanym efektem. Dodała, że spędziła godziny, próbując się ich pozbyć. Cała stylizacja wywołała także spore zdziwienie wśród internautów:

To jest po prostu brak szacunku – napisał jeden z użytkowników.

Wielu z nich na widok paznokci tiktokerki zareagowało śmiechem. Niektórzy starali się załagodzić sytuację, szukając w niej jakichś pozytywów:

Przynajmniej kolor się zgadza. - dodał żartobliwie ktoś inny.

Zobacz także: Poszła na manicure do kosmetyczki. Efekt zabiegu był przerażający

RadioZET.pl/thesun.co.uk