Obserwuj w Google News

Marzyła o paznokciach ombre. Internauci: wyglądają jak zęby

2 min. czytania
22.05.2023 13:04
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka chciała mieć idealne akrylowe paznokcie i postanowiła skorzystać z fachowej pomocy profesjonalistów. Skończyło się na tym, że z salonu manicure wyszła z płaczem.

tiktokerka
fot. Tiktok/ashley.holz

Wiosna to dobry moment na różne eksperymenty w zakresie stylizacji paznokci. Wiele osób w takim przypadku udaje się do profesjonalnych manikiurzystek. Zanim wybierzemy konkretny salon, warto wcześniej zrobić małe rozeznanie i np. podpytać znajomych o ich opinie lub poszukać różnych rekomendacji w sieci. W przeciwnym razie może nas spotkać duże rozczarowanie.

Przekonało się o tym wiele użytkowniczek mediów społecznościowych. W sieci nie brakuje filmów, na których kobiety opowiadają o swoich nieudanych stylizacjach paznokci. Jedną z nich jest tiktokerka o imieniu Ashley. Swoją wizytę w salonie manicure użytkowniczka platformy z pewnością będzie wspominać jeszcze bardzo długo.

Redakcja poleca

Chciała mieć paznokcie ombre

Do nagrania tiktokerki dotarł portal thesun.co.uk. Użytkowniczka zaprezentowała na platformie krótki klip, na którym pokazała, czym skończyła się dla niej wizyta u manikiurzystki. Dziewczyna marzyła o długich paznokciach w subtelnym kolorze z efektem ombre. Niestety ku jej zdziwieniu cała stylizacja okazała się kompletną porażką.

Zamiast kształtnej płytki jej oczom ukazały się krótkie paznokcie o owalnym kształcie, które zupełnie odbiegały od tych, jakie bardzo chciała mieć. Na ich widok niemal zalała się łzami. Efekty wizyty w salonie możemy oglądać na opublikowanym przez nią filmie:

Zobacz także: Chciała mieć modne paznokcie. Gdy wyszła od manikiurzystki, była załamana

Nagranie jest hitem w sieci

Film zamieszczony przez tiktokerkę cieszy się dużą popularnością na TikToku. Dotychczas zdobył niemal pół miliona polubień na platformie. Nagranie szybko doczekało się też tysięcy komentarzy ze strony internautów. Wielu z nich nie kryło swojego zdumienia i twierdziło, że powinna domagać się zwrotu pieniędzy. Niektórzy nawet porównali jej paznokcie do zębów:

Wyglądają jak licówki na twoich paznokciach.
 
Jak można coś takiego zrobić – można przeczytać w komentarzach.
 

Zobacz także: Minimalistki kochają ten manicure. Jest idealny na wiosnę

RadioZET.pl/thesun.co.uk