Obserwuj w Google News

Two tone nails to hit w stylizacji paznokci. Postaw na ulubiony trend influencerek

2 min. czytania
11.02.2021 12:34
Zareaguj Reakcja

Stworzenie pięknego manicure wcale nie wymaga dużej wprawy. Czasami nawet niewielkie zmiany mogą całkowicie odmienić wygląd twoich paznokci. Jeśli zależy ci na wyjątkowym efekcie, postaw na największy hit ostatnich miesięcy - two tone nails.

manicure
fot. Shutterstock

Znudziły ci się paznokcie pomalowane jednym kolorem lakieru? Wypróbuj trend two tone nails. Aby wykonać go na swoich płytkach, potrzebne ci będą 2 ulubione odcienie emalii i odrobina wyobraźni. Możesz też zainspirować się najciekawszymi pomysłami znalezionymi w sieci. Sprawdź nasze propozycje.

Redakcja poleca

Trendy manicure 2021: two tone nails

Trendy w manicure zmieniają się jak w kalejdoskopie. Obecnie na topie są zarówno finezyjne wzorki na paznokciach (np. trend butterfly nails), jak i nieco prostsze rozwiązania, które dają równie ciekawy efekt. Do tej drugiej grupy należy nowy hit w stylizacji płytek o nazwie two tone nails.

Aby pomalować paznokcie w stylu two tone nails, będziesz potrzebowała zaledwie kilkunastu minut. Na początku wybierz 2 ulubione kolory lakierów do paznokci. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zwróć uwagę, czy te odcienie będą ze sobą współgrać. Następnie nanieś 2 warstwy każdej z emalii na płytki.

Manicure two tone nails możesz wykonać na wiele sposobów. Niektóre dziewczyny malują na przemian swoje płytki wybranymi kolorami. Inne stylizują paznokcie u lewej i prawej ręki innymi odcieniami. A jeszcze inne zdobią pojedyncze płytki dwiema barwami, a resztę pozostawiają w tym samym kolorze.

Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych wariacji na temat tego trendu. Wybierz swoje typy.

Chcesz wypróbować oryginalny manicure? Postaw na wzorki!

Wzorki na paznokcie