Obserwuj w Google News

Nowy trend w manicure - Magnetic Galaxy Nails! Sprawdź, jak go wykonać

1 min. czytania
07.04.2020 11:53
Zareaguj Reakcja

Influencerki zachwycają się tym sposobem zdobienia paznokci!

manicure
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, jak pomalować swoje paznokcie? W tym roku króluje Magnetic Galaxy Nails! Jest to trend w manicure inspirowany astronomią, a dokładnie kosmosem. Sprawdź, jak wyglądają paznokcie inspirowane galaktyką i stwórz podobny manicure na swoich płytkach.

Redakcja poleca

Magnetic Galaxy Nails - jak je wykonać?

W tym roku kosmos stał się wiodącym trendem w branży modowej. Bluzy z napisem NASA, bluzy i koszulki z kosmicznymi nadrukami znajdziemy niemal w każdej sieciówce. A teraz galaktyczna moda wkroczyła także do branży urodowej.

Magnetic Galaxy Nails to manicure i inspirowany galaktyką, który ostatnio robi ogromną furorę na Instagramie. Jedną z pierwszych osób, które postawiły na ten trend była influencerka Violetta, która prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie @yeswhatnails. Gdy tylko zamieściła zdjęcie swojego manicure, dziewczyny zaczęły pytać, jak go wykonać.

Wystarczy użyć granatowego lakieru do paznokci, a na koniec nanieść na niego warstwę lakieru z połyskującymi drobinkami. Możesz też dodać inne ozdoby. Efekt mówi sam za siebie. Spójrzcie, jak pięknie płytki mienią się w świetle!

Jakie błędy popełniamy w pielęgnacji cery? Oto 10 tych najpopularniejszych. Lepiej ich nie powtarzać! 

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia