,

Ekspertka zdradza trik na idealne brwi. Warto go znać

24.03.2023 16:01

Doświadczona makijażystka zdradziła trik na idealne brwi. Dzięki niemu błyskawicznie uwydatnisz swoje spojrzenie.

stylizacja brwi
fot. Shutterstock

Stylizacja brwi wydaje się prostym zadaniem, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po różne sztuczki, dzięki którym będą wyglądać jeszcze piękniej. Ciekawy trik pokazała na swoim profilu jedna z tiktokerek. Z powodzeniem możesz go wykorzystać podczas robienia codziennego makijażu.

Jak stylizować brwi? Sekret tkwi w tym szczególe

Do nagrania tej użytkowniczki TikToka dotarł portal thesun.co.uk. Influencerka poprosiła o stylizację brwi profesjonalną wizażystkę, a następnie pochwaliła się efektem w sieci. Na filmie możemy zobaczyć, jak krok po kroku specjalistka wypełnia brwi, nadając im pożądany wygląd. Okazuje się, że w tym przypadku dużą rolę odgrywa sposób ich szczotkowania.

Nie wystarczy bowiem zrobić to tylko od dołu do góry, ale też w przeciwnym kierunku. Dzięki temu możemy wykonać potem ich idealne wypełnienie za pomocą kredki. Ten trik sprawia, że brwi mają piękny kształt, a jednocześnie wyglądają niezwykle naturalnie. Zobaczcie, jak to krok po kroku robi makijażystka:

Zobacz także: Zabrała mamę "na brwi" do kosmetyczki. Efekt? Lepiej sami zobaczcie

Nagranie hitem w sieci

Film opublikowany przez tiktokerkę cieszy się ogromnym zainteresowaniem w aplikacji. Do tej pory polubiło go już ponad 60 tysięcy osób. Efektem była zaskoczona nie tylko sama influencerka. Wielu internautów przyznało, że nigdy wcześniej nie miało do czynienia z tym trikiem, ale z pewnością chętnie po niego sięgną:

Nie miałam pojęcia. To zmieni moje życie.
 
Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam.
 

Zobacz także: Ten produkt z kuchni zagęści brwi. Stosowały go już nasze babcie

loader

RadioZET.pl/thesun.co.uk

Logo radiozet Dzieje się