Obserwuj w Google News

Małe tatuaże to popularna ozdoba - co warto o nich wiedzieć?

2 min. czytania
Aktualizacja 23.01.2020
19.12.2019 14:19
Zareaguj Reakcja

Sprawdź najpiękniejsze małe tatuaże. Przygotowałyśmy propozycje na nadgarstek, kostkę, palce oraz ucho. Zainspiruj się modnymi i ponadczasowymi propozycjami.

małe tatuaże
fot. Shutterstock

Małe tatuaże stają się coraz bardziej popularne. Wykonuje się je bardzo szybko, są również znacznie tańsze niż większe propozycje salonów tatuaży. Mały tatuaż stanowi bardzo gustowną ozdobę, która może być na pierwszy rzut oka niezauważalna. Jeśli marzy wam się taki modny element, koniecznie przejrzyjcie nasze propozycje i zainspirujcie się nimi!

Redakcja poleca

Tatuaż na nadgarstku

Mały tatuaż na nadgarstku jest bardzo elegancki. Ten minimalistyczny rysunek jest w dość widocznym miejscu na ciele, dlatego na wzór warto wybrać ponadczasowy wzór. Tatuaż na nadgarstku można wykonać w cenie od 200 do około 300 złotych. Sprawdźcie, jakie są najpiękniejsze tatuaże na nadgarstkach!

Tatuaż na kostce

Jeśli szukacie czego modnego, ale jednocześnie nierzucającego się w oczy, warto wykonać tatuaż na kostce. Minimalistyczny wzór sprawdzi się wśród tych z was, którzy lubią delikatne elementy. W naszych propozycjach znajdziecie zarówno kolorowe, jak i czarno-białe motywy. Na który się zdecydujecie?

Tatuaże na palcach

Tatuaż wykonany na palcach jest bardzo widoczny, dlatego warto wcześniej przemyśleć, jaki wzór wykonać. Kolorowe tatuaże zwracają na siebie bardzo dużą uwagę. Czarno-białe są ponadczasowe i stanowią ciekawy wzór, który przez lata z pewnością się nie znudzi. Wykonanie nie zajmuje wiele czasu oraz nie jest zbyt kosztowne.

Tatuaż za uchem

Modne tatuaże za uchem są przeważnie niewielkich rozmiarów, ponieważ nie ma tam zbyt wiele miejsca. W sieci znajdzie się wiele inspiracji na to nietuzinkowe miejsce na tatuaż. Sprawdź, jakie wzory są najpiękniejsze i ciesz się pięknym minimalistycznym tatuażem.

Ceny tatuaży

Cena tatuaży zależy od jego wielkości oraz kolorów użytych przy jego powstawaniu. Cena zależy również od studia, w jakim wykonamy usługę oraz tatuatora, który stworzy projekt. Najmniejsze tatuaże kosztują około 150 złotych. Najwyższe ceny plasują się w przedziale od 280 do 350 złotych.

Planujesz zrobić tatuaż?

Zobacz także: Jaki wybrać makijaż do czerwonej sukienki? Poznaj sprawdzone sposoby!

Do tej artystki ustawiają się kolejki po tatuaż! Tworzy niezwykłe damskie tatuaże z motywem roślinnym.