Obserwuj w Google News

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu. Internauci: "10 lat młodziej"

2 min. czytania
31.08.2023 13:57
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z planu filmowego. Przy okazji pokazała się bez makijażu. Internauci nie szczędzą jej komplementów: "Bez tych sztuczności o wiele młodsza".

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu. Internauci: "10 lat młodziej"
fot. VIPHOTO/East News

W mediach społecznościowych aż roi się od zdjęć celebrytek w mocnym, wyrazistym make-upie. Część gwiazd wychodzi jednak naprzeciw tej "modzie" i pokazuje się w naturalnej wersji. Wśród nich są m.in. Margaret, Agnieszka Hyży, Joanna Liszowska czy Małgorzata Kożuchowska. Czasami bez makijażu pozuje też Katarzyna Skrzynecka. Właśnie aktorka na swoim profilu na Instagramie zamieściła kolejne zdjęcie w wersji saute.

Redakcja poleca

Katarzyna Skrzynecka pokazała się bez makijażu

Katarzyna Skrzynecka to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Przez lata zasiadała też w jurorskim fotelu w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazda aktywnie działa również w mediach społecznościowych - jej konto na Instagramie obserwuje ponad 220 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie. Skrzynecka na swoim profilu pokazuje głównie kulisy pracy, a także dzieli się urywkami z życia prywatnego.

Jeden z ostatnich postów opublikowanych przez aktorkę zrobił prawdziwą furorę w sieci. Zdjęcie pochodzi z planu filmowego; przypomnijmy, że Katarzyna Skrzynecka obecnie pracuje przy produkcji "Kogel Mogel 5". Artystka postanowiła pokazać, jak krok po kroku wygląda jej przemiana w Marlenę Wolańską. Przy okazji zaprezentowała się bez makijażu.

Jak powstaje postać filmowa o 05:20 rano...? Jak zrobić "Marlenkę" z wstępnego materiału twórczego w postaci aktorki? - napisała w opisie zdjęcia.

Trzeba przyznać, że metamorfoza Skrzyneckiej robi wrażenie. Na ostatnim zdjęciu gwiazda ma na sobie mocny makijaż; nie zabrakło też doczepianych rzęs. Uwagę zwracają również jej długie, różowe tipsy.

Zobacz także:  21-latka pokazała się bez makijażu. Obserwatorzy tiktokerki nie mogli jej rozpoznać

Katarzyna Skrzynecka bez makijażu. Internauci: "10 lat młodziej"

Post aktorki opublikowany na Instagramie spotkał się z żywą reakcją internautów. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy platformy praktycznie jednogłośnie stwierdzili, że Katarzyna Skrzynecka bez makijażu prezentuje się rewelacyjnie. Niektórzy stwierdzili też, że artystka w naturalnej wersji wygląda na znacznie młodszą. "Bez makijażu jak milion dolarów" - napisała jedna z internautek. Inna dodała: "Pięknie wygląda pani bez makijażu. Wydaje się młodsza".

W kolejnych komentarzach możemy przeczytać bardzo podobne opinie: "Bez tych sztuczności o wiele młodsza...", "Matko, jak pięknie pani wygląda bez żadnego makijażu", "Bez tych rzęs i mocnego makijażu wygląda pani o 10 lat młodziej", "Bez scenicznego makijażu WOW", "Naturalna piękność". 

Nie przegap
Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News