Obserwuj w Google News

"Foxy eyes" to najmodniejszy makijaż tego sezonu. Pokochały go także gwiazdy!

2 min. czytania
07.04.2020 15:32
Zareaguj Reakcja

"Foxy eyes" bije rekordy popularności wśród miłośniczek minimalistycznego i zmysłowego makijażu. Ale nie tylko! Jak wygląda make up, który pokochały także gwiazdy?

Kendall Jenner
fot. AFP

Zastanawiałyście się, jaki makijaż będzie królował w ciągu najbliższych miesięcy? Zwykle wiosna i lato upływały pod znakiem kolorowych cieni do oczu, subtelnie podkreślonych kości policzkowych i połyskującej od rozświetlacza skóry.

Tym razem jednak najmodniejszy makijaż wygląda zupełnie inaczej. Jest minimalistyczny, ale sprawia, że wyglądamy niezwykle seksownie. Zobaczcie, na czym polega make up "foxy eyes" i dlaczego warto się na taki zdecydować.

Redakcja poleca

Trendy 2020: makijaż foxy eyes

Najpopularniejszym makijażem tego sezonu jest "foxy eyes". To nic innego, jak make up, który skupia się na nadaniu oczom odpowiedniego kształtu. Chodzi o podciągnięcie zewnętrznych kącików oczu do góry i wydłużenie oka. W ten sposób otrzymujemy oczy o kształcie migdała, która są niezwykle seksowne.

"Foxy eyes" sprawiają, że oczy stają się większe, a twarz nieco odmłodzona. Nic więc dziwnego, że taki makijaż pokochały gwiazdy światowego formatu.

Jak zrobić "foxy eyes"? To w gruncie rzeczy bardzo proste! Wystarczy najpierw narysować na górnej powiece wyciągniętą do góry kreskę eyelinerem. Na tym nie koniec. Dolną powiekę z kolei, malujemy w kąciku ciemnym cieniem do oczu, który wyciągamy w kierunku kreski rysowanej eyelinerem. W ten sposób tworzymy "foxy eyes", które zapewniają nam hipnotyzujące spojrzenie.

Jak wam się podoba tego typu makijaż?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!