Obserwuj w Google News

Tatuaże męskie zdecydowanie działają na kobiety! TOP 20 inspirujących wzorów prosto z Instagrama

3 min. czytania
Aktualizacja 27.01.2020
19.12.2019 09:59
Zareaguj Reakcja

Tatuaże męskie robią wrażenie na kobietach! Podpowiadamy, jakie inspirujące wzory warto wziąć pod uwagę, gdy robimy tatuaż. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Mężczyzna z tatuażami i kobieta siedzą przytuleni na motorze
fot. Shutterstock

Nie da się ukryć, że kobiety kochają męskie tatuaże. Jest to na pewno jeden z powodów, dla których niektórzy faceci się na nie decydują. Wielu robi tatuaże jednak przede wszystkim dla siebie, z osobistych powodów. I to jest najważniejsza rzecz, jaką należy kierować się podczas robienia tatuażu, niezależnie od tego, czy jesteśmy mężczyznami, czy kobietami. A co jeszcze warto wiedzieć o tatuażach przed ich zrobieniem? Oto najważniejsze informacje na temat tatuaży oraz 20 inspirujących wzorów na tatuaż męski prosto z Instagrama! Który z nich podoba wam się najbardziej?

Zobacz także: 20 inspiracji na piękne tatuaże damskie! Najciekawsze wzory z Instagrama

Tatuaże męskie – co warto wiedzieć o tatuażach?

Zanim zdecydujesz się na tatuaż, warto, żebyś uświadomił sobie pewne rzeczy. Przede wszystkim to, że tatuaż jest robiony na całe życie. Choć są obecnie sposoby np. na laserowe usunięcie tatuażu, z reguły nie po to go robimy, żeby za jakiś czas się z nim żegnać. Warto zatem każdy taki tatuaż pięć razy przemyśleć, niż później go żałować.

Redakcja poleca

Co jeszcze warto wiedzieć o tatuażach?

  1. Znajdź odpowiednie studio i dobrego tatuażystę. Nie w każdym studiu specjalizują się w konkretnych tatuażach. Jeżeli chcesz mieć wytatuowaną twarz, nie idź do miejsca, gdzie robią ładne napisy i odwrotnie. Trzeba dokładnie przemyśleć, na jakie studio się decydujesz. To samo jest w przypadku tatuażysty. Jeden będzie lepszy w portretach ludzi, inny zwierząt – od ciebie zależy, którego z nich wybierzesz.
  2. Miej swoją wizję tatuażu. Dzięki temu łatwiej będzie ci wytłumaczyć tatuażyście, jaki obrazek chcesz mieć na ciele. A jemu będzie łatwiej spełnić twoje oczekiwania!
  3. Przed zrobieniem tatuażu trzeba ogolić miejsce, w którym zamierzamy się wytatuować.
  4. Staraj się nie pić alkoholu przed i po sesji. Przez to możesz mieć problem z gojeniem się tatuażu, a nawet możesz zasłabnąć podczas sesji!
  5. Po zrobieniu tatuażu nie wystawiaj go na słońce i nie mocz go. Do czasu zagojenia tatuaż powinien być chroniony przed takimi czynnikami.

Tatuaże męskie – inspiracje

Zebraliśmy dla was 5 inspirujących wzorów na tatuaże męskie. Niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się go zrobić, będzie wyglądał niesamowicie!

Zobacz także: Tatuaż na plecach damski – piękne i subtelne wzory dla każdej z nas

Tatuaże męskie – rękaw

Rękaw to zazwyczaj kilka tatuaży, które składają się na jeden cały obrazek na całej ręce. Stąd jego nazwa – rękaw, ponieważ wygląda on jak długi rękaw bluzki. Poniżej zobaczyć możecie 5 wzorów na intrygujące rękawy dla mężczyzn.

Zobacz także: 12 ciekawych wzorów na tatuaż na ramieniu! Co musisz wiedzieć, zanim się na niego zdecydujesz?

Tatuaże na rękę męskie

Ręka to jedno z najpopularniejszych miejsce, gdzie decydujemy się na tatuaż. Zwłaszcza mężczyźni uwielbiają tatuaże na ręce. Oto 5 inspiracji na tatuaże na rękę męskie.

Zobacz także: Tatuaż na szyi to poważny krok. Co warto o nim wiedzieć i na jaki się zdecydować? Podpowiadamy 10 wzorów!

Tatuaże męskie na przedramię

Jeżeli nie macie ochoty na cały rękaw, zawsze możecie wybrać klasykę, czyli tatuaż na przedramieniu. Będzie wyglądać super, a jednocześnie nie będzie się aż tak rzucał w oczy.

Zobacz także: Tatuaże 2019 – przegląd najmodniejszych propozycji tego roku!

Zobacz także: Tatuaże z henny – jak je wykonać i jaki wzór wybrać?

Do tej artystki ustawiają się kolejki po tatuaż! Tworzy niezwykłe damskie tatuaże z motywem roślinnym.