Obserwuj w Google News

Monique Parent udowodniła, że można wyglądać pięknie po 50-ce. Pokazuje banalny sposób [WIDEO]

1 min. czytania
06.08.2018 12:35
Zareaguj Reakcja

Amerykańska aktorka miała dość, że nie ma porad urodowych dla kobiet w jej wieku. Postanowiła zapełnić tę lukę. Odmłodziła się o 10 lat! Fani są zachwyceni.

Pomalowana Monique Parent, amerykańska aktorka, wygląda 10 lat młodziej niż w rzeczywistości
fot. YouTube/Monique Parent

Każda kobieta chciałaby zachować młody wygląd jak najdłużej. Okazuje się, że istnieje na to banalny sposób. Monique Parent, amerykańska aktorka i modelka, obecnie ma 52 lata. Na swoim kanale na YouTubie postanowiła pokazać zaskakujący sposób na odmłodzenie. Wystarczył odpowiedni makijaż i fryzura.

 

Odmłodziła się o 10 lat

Monique Parent dzięki swojemu filmikowi udowodniła, że wiek to tylko liczba i nie trzeba operacji plastycznych, żeby się odmłodzić. Wystarczy odpowiednio stworzony makijaż i dobrze dobrana fryzura. Na YouTubie aktorki możemy zobaczyć krok po kroku jak "odmładza się". Ostateczny efekt jest zachwycający, a internauci wręcz nie mogą wyjść z podziwu. Ich zdaniem Monique wygląda 10 lat młodziej!

Jesteś dowodem na to, że każda kobieta, w każdym wieku może wyglądać seksi - możemy przeczytać pod filmem.
Ta metamorfoza to po prostu mistrzostwo świata!

Monique kanał na YouTubie zaczęła prowadzić, gdy zdała sobie sprawę, że w mediach i w sieci właściwie nie ma porad urodowych dla kobiet w jej wieku. Myślę, że niejedna pani będzie jej wdzięczna za to, że postanowiła wypełnić tę lukę. Dzięki Monique można uwierzyć, że pięknym można być w każdym wieku – wystarczy odrobina chęci.

Zobacz także: Jennifer Aniston odkryła eliksir młodości!

Oglądaj

 

Te gwiazdy dziś wyglądają młodziej niż dawniej: