,

Zaczęła siwieć, gdy miała zaledwie 9 lat. Złośliwi nazywają ją „babcią”

21.03.2023 14:14

Gdy Zoë Miolla miała zaledwie 9 lat, znalazła u siebie pierwszego siwego włosa. Kilka lat później była już zupełnie siwa. Teraz ma 25 lat i ze srebrnych kosmyków postanowiła uczynić swój największy atut. Na TikToku opowiada o pielęgnacji siwizny. Chociaż często spotyka się ze złośliwościami internautów, nie przejmuje się ich kąśliwymi uwagami.

Zaczęła siwieć, gdy miała zaledwie 9 lat
fot. TikTok@zo.mio/shutterstock/Piskova Photo

Zoë Miolla aktywnie działa w mediach społecznościowych. Prowadzi konto na TikToku i dzieli się z jego pozostałymi użytkownikami poradami beauty. Szczególnie dużo mówi o odpowiedniej pielęgnacji siwych włosów. Ma w tej dziedzinie spore doświadczenie. Zoë Miolla zaczęła siwieć, gdy miała zaledwie 9 lat. Dziś ma 25 lat, a jej włosy są już zupełnie srebrne.

Osiwiała jako mała dziewczynka. „Wszyscy po prostu spanikowaliśmy”

Włosy Zoë Miolli zaczęły tracić kolor bardzo wcześnie. Influencerka postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami wspomnieniem z tego okresu.

Posiwiałam w wieku dziewięciu lat. Pamiętam dzień, w którym znaleźliśmy moje pierwsze siwe włosy. Mój tata wyjął kosmyk i położył na czarnym stołku. Wszyscy po prostu spanikowaliśmy – wyznała w jednym z filmików na TikToku Zoë.

Zobacz również: Ta fryzura to hit tej wiosny. Kobiety oszalały na jej punkcie

Dziewczyna nie zdradziła, dlaczego tak wcześnie zaczęła siwieć. Wyznała jednak, że sytuacja ta zmusiła ją do kompletnej zmiany pielęgnacji kosmyków. Podkreśliła, że siwe włosy są bardzo delikatne i mają skłonność do łamania się na końcach. Dlatego właśnie należy odpowiednio o nie dbać.

Miałam dużo czasu, aby dowiedzieć się, jakie produkty są skuteczne – wyznała TikTokerka.

Zaznaczyła, że w krótkich filmikach zamierza polecać osobom zainteresowanym kosmetyki, które poprawiają kondycję siwych włosów i nadają im zdrowego blasku. Zoë Miolli chce także regularnie recenzować nowe produkty, które pojawiają się na rynku. Pierwsze porady 25-latki okazały się niezwykle przydatne dla wielu kobiet. Spotkały się z dużym uznaniem internautek.

Nazywają ją „babcią”. 25-letnia Tiktokerka się tym nie przejmuje

Zoë Miolla ze względu na siwe włosy musi mierzyć się z bolesnymi komentarzami właściwie od dziecka. Pod jej nagraniami na TikToku również nie brakuje przykrych słów. Niektórzy internauci radzą 25-latce, by zdecydowała się na koloryzację srebrnych kosmyków. Piszą, że wygląda jak babcia i powinna umówić na wizytę u fryzjera jak najszybciej. 

Na szczęście wiele osób wspiera Zoë Miolla, chwali jej podejście do swojego wyglądu i komplementuje fryzurę TikTokerki. Ciepłe i pełne serdeczności komentarze sprawiają, że dziewczyna dalej ma ochotę pomagać innym osobom zmagającym się z siwizną w młodym wieku.

Siwe włosy wcale cię nie postarzają. Wyglądasz oszałamiająco.
loader

RadioZET.pl/buzz.gazeta.pl

Logo radiozet Dzieje się