Obserwuj w Google News

Twoja gumka do włosów się rozciągnęła? Dzięki temu trikowi z TikToka przywrócisz jej dawny wygląd

2 min. czytania
12.03.2021 15:18
Zareaguj Reakcja

TikTok stał się kopalnią pomysłowych rozwiązań, dzięki którym możemy poprawić swój wygląd oraz stworzyć lub naprawić gadżety do włosów. Ostatnio jedna z influencerek pokazała skuteczną metodę na rozciągniętą gumkę-spiralkę do włosów. Ty też ją wypróbuj.

gumka do włosów
fot. Shutterstock

Twoja spiralka do włosów straciła sprężystość? Zamiast wydawać pieniądze na kolejną, skorzystaj z prostego triku, który znalazłyśmy na TikToku. Dzięki niemu już po kilku sekundach twoja gumka będzie wygląda jak nowa.

Redakcja poleca

Trendy z TikToka: trik z gumką do włosów

Gumka do włosów to element, dzięki któremu w ekspresowym czasie wyczarujemy kucyka, koka lub warkocza. Jeszcze kilka lat temu większość z nas używała klasycznych frotek. Niestety mogą one niszczyć włosy, dlatego obecnie coraz chętniej sięgamy po spiralki, które są znacznie bezpieczniejsze dla pasm. Mają one tylko jedną wadę - dosyć szybko tracą sprężystość. Na szczęście jest sposób na to, aby przywrócić im dawny wygląd.

Spiralka do włosów wykonana jest z elastycznego materiału, który po dłuższym używaniu może stać się rozciągnięty i przestanie wracać do swojego pierwotnego kształtu. Jeśli chcesz, aby gadżet wyglądał jak nowy, wystarczy użyć wrzątku. Poniżej znajdziecie krótką instrukcję.

Zobacz także: Ten trik z TikToka sprawi, że będziesz wyglądała młodziej. Wystarczy jeden kosmetyk

Spiralka do włosów - jak przywrócić jej dawny kształt?

Użytkowniczka TikToka o pseudonimie Prawie Idealna zademonstrowała swoją metodę. Do przeprowadzenia jej wykorzystała miskę z gorącą wodą. Dziewczyna na kilka sekund włożyła do niej rozciągniętą spiralkę, a następnie ją wyjęła. Po chwili jej gumka wróciła do swojego kształtu. My też wypróbowałyśmy ten trik i zapewniamy, że naprawdę działa.

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia.  

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia