Obserwuj w Google News

Ariana Grande pokazała swoje prawdziwe włosy! Trudno ją rozpoznać

1 min. czytania
27.11.2019 12:57
Zareaguj Reakcja

Wokalistka na scenie pokazuje się najczęściej w gładkiej, wysoko uczesanej kitce. Zobaczcie, jak jej włosy wyglądają naprawdę1

Ariana Grande
fot. Eastnews

Nie jest tajemnicą, że wizerunek sceniczny gwiazd znacznie różni się od tego, jaki prezentują one na co dzień. Artystki na koncertach mają na sobie modne i bardzo oryginalne ubrania, ale stawiają też na mocny makijaż i wymyślne fryzury.

Jedną z takich gwiazd jest Ariana Grande. Młodziutka Amerykanka najczęściej występuje w "kucyku" związanym na czubku głowy z długich, bardzo gęstych włosów. Ale czy tak samo jej włosy prezentują się w domowym zaciszu? Będziecie zaskoczeni!

Prawdziwa fryzura Ariany Grande

Ariana Grande na swoje występy wybiera kuse stroje, do których dobiera długie kozaki podkreślające jej smukłe, szczupłe nogi. Gwiazda nie należy do najwyższych kobiet, dlatego występuje w niebotycznie wysokich szpilkach.

Stawia też na mocno podkreślone oczy - najczęściej maluje zmysłowe kreski eyelinerem. Nosi też charakterystyczną fryzurę w postaci wysoko czesanej kitki. Uwagę zwraca spektakularna długość i gęstość jej włosów.

Okazuje się jednak, że to w większości doczepiane, sztuczne pasma włosów, które mają tworzyć taki efekt. Naturalnie artystka ma dużo krótsze włosy i to takie, które lekko się kręcą! Pokazała nawet nagranie, które zdradza, jak wygląda naprawdę.

Jak wam się podoba? Lepiej w takich czy w doczepionych?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.