Na co dzień zajmuję się głównie usuwaniem negatywnej energii, której na świecie jest coraz więcej. Dzięki umiejętności czytania z gwiazd, przekazuję wam horoskopy codziennie, które na bieżąco pomagają podjąć ważne decyzje i rozwiązywać wasze problemy. Od czasu do czasu patrzę w przyszłość, tu z pomocą przychodzą mi karty Tarota. To właśnie tarot jest w stanie sprawdzić słuszność decyzji, które chcesz podjąć, a także doradzić w wielu ważnych kwestiach, np. miłosnych, finansowych.

Nie jest mi także obca numerologia – uwierz, że porter numerologiczny i znak zodiaku może wskazać ci twój potencjał drzemiący od wielu lat. Dzięki tej wiedzy mogę wskazać przyczynę twoich problemów.

Pamiętaj, że w horoskopie, znaku zodiaku, numerologii i tarocie zapisana jest nasza moc, miłość, problemy życia codziennego, a także wielkie tragedie. Nie bój się poznać prawdy!

Prywatnie nie mam szklanej kuli, czarnego kota i nie przeklinam ludzi. Uwielbiam wszystkie zwierzęta i literaturę kobiecą. Jestem szaloną podróżniczką, która z każdego miejsca na świecie potrafi wywieźć moc pozytywnej energii.

logo Tu się dzieje