Obserwuj w Google News

Jaki kolor bielizny wybierasz najczęściej? To zdradza, jaka jesteś w łóżku

3 min. czytania
01.08.2023 14:25
Zareaguj Reakcja

Kolor bielizny, którą najczęściej nosisz, wiele mówi o twoich seksualnych preferencjach. Kiedy wybierasz, co na siebie włożysz, podświadomie zdradzasz swoje pragnienia. Co to oznacza? Sprawdź!

Jaki kolor bielizny wybierasz najczęściej? To zdradza, jaka jesteś w łóżku
fot. Shutterstock

Znaczenie kolorów w naszym życiu to od dawna przedmiot zainteresowania artystów, badaczy i filozofów. Nic dziwnego, że zwrócili na to uwagę także projektanci mody i producenci ubrań. Gdyby nie różne upodobania kobiet, do dzisiaj mogliby szyć tylko białą albo cielistą bieliznę. Jednak już bardzo dawno temu odkryto, że każda kobieta dobiera barwy swojego intymnego stroju zgodnie z tym, co podpowiada jej nastrój. Jak się okazuje, kolor bielizny, jaką wybieramy, zdradza nasze pragnienia seksualne.

Jaką bieliznę wybierasz najczęściej? To zdradza, jaka jesteś w łóżku

Nieśmiała czy wyzwolona? Czuła czy dominująca? Twój ulubiony kolor bielizny zdradza, jak chcesz się zachowywać w sypialni. Podświadomie wiemy, że określone barwy wywierają na nas wpływ i oddziałują na to, jak się czujemy. Kiedy decydujesz, co będziesz dziś nosiła pod ubraniem, zdradzasz też swoje intymne fantazje. Jaki kolor bielizny nosisz najczęściej? Sprawdź, co to o tobie mówi.

Odcień nude

Cenisz sobie naturalność i akceptujesz swoje ciało ze wszystkimi jego niedoskonałościami. Lubisz swoją sylwetkę i odważnie ją eksponujesz. Nie jesteś wstydliwa ani pruderyjna - wybierasz cielisty odcień bielizny, bo stwarza złudzenie optyczne, jakbyś była naga. Kobiety, które najczęściej noszą bieliznę w kolorze skóry, w łóżku są odważne i otwarte na wszystkie doznania. Chcą czerpać jak najwięcej przyjemności z intymnych spotkań, więc nie boją się głośno mówić o swoich potrzebach seksualnych.

Zmysłowa czerń

Czarną bieliznę noszą ambitne i niezależne kobiety. Mężczyzn pociąga przede wszystkim ich tajemniczość. Czerń noszą drapieżne kotki, które zawsze chodzą swoimi ścieżkami. Jeśli najczęściej wybierasz ten kolor, prawdopodobnie jesteś doskonałą kusicielką. Nie sposób cię okiełznać - ani w życiu, ani w sypialni. Uwodzisz samym spojrzeniem. Masz bardzo silną osobowość i w każdej chwili potrafisz pokazać pazurki. Pragniesz intensywnych doznań łóżkowych.

Pobudzająca czerwień

Lubisz czerpać z życia garściami i twoja zmysłowość sprawia ci dużo przyjemności. Dlatego najchętniej sięgasz po czerwoną bieliznę! Według psychologów kobiety, które wybierają ten kolor, wysyłają w ten sposób sygnał, że mają ochotę na seks. Czerwień mocno rzuca się w oczy i mężczyźni z łatwością ją zauważają. Działa na nich pobudzająco, więc zaczynają myśleć o kobiecie, która ją nosi. Często nosisz czerwoną lub bordową bieliznę, bo uwielbiasz podniecać i intrygować swoich partnerów. Chcesz być obiektem ich intymnych fantazji, a w łóżku doprowadzasz ich do szaleństwa.

Niewinna biel

Biel jest symbolem czystości i wywołuje skojarzenia z młodością. Kobiety, które noszą bieliznę w tym odcieniu, w łóżku są trochę nieśmiałe - jednak bardzo by chciały, żeby ich mężczyzna to zmienił. Jeśli to twój ulubiony kolor, prawdopodobnie jesteś niedoświadczona w łóżku albo chcesz sprawiać takie wrażenie na swoim partnerze. Marzy ci się dominujący kochanek, który postanowi cię wszystkiego nauczyć... 

Brudny róż i pastele

Wydajesz się grzeczną dziewczynką... Ale tylko z pozoru. Na co dzień jesteś ciepłą osobą o wrażliwym sercu i nikt by nawet nie podejrzewał, że często myślisz o zmysłowych przyjemnościach. W rzeczywistości masz ogromny apetyt seksualny. Chętnie piszesz z mężczyznami o swoich wyobrażeniach, masz w domu całkiem sporą kolekcję erotycznych zabawek, a w łóżku potrafisz naprawdę wiele. Do tej sfery swojego życia dopuszczasz jednak tylko wybranych. Uwielbiają wiedzieć, że tylko oni znają tę tajemnicę.

Nie przegap