Obserwuj w Google News

Kultowe klapki Kubota w Biedronce. Kupisz je za 24,99 zł

1 min. czytania
22.02.2021 09:13
Zareaguj Reakcja

W sieci sklepów Biedronka pojawiła się już wiosenna kolekcja ubrań i dodatków. Znajdziemy tam niedrogie sukienki, kurtki czy modne torebki. Naszą szczególną uwagę zwróciły jednak klapki marki Kubota.

klapki kubota z biedronki
fot. Shutterstock

Popularny dyskont do swojej oferty wprowadził klapki, które były prawdziwym hitem w latach dziewięćdziesiątych. Ponadczasowe wzory i kolory obuwia, które zna każdy, kupimy teraz w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdźcie, jakie modele dostępne są na sklepowych półkach.

Redakcja poleca

Trendy wiosna 2021: klapki Kubota za 24,99 zł

Jeśli szukacie wygodnych klapków, koniecznie wybierzcie się do Biedronki. To właśnie tam kupicie modele znanej marki Kubota. W nowej ofercie dyskontu pojawiły się różne wersje kolorystyczne w cenie 24,99 zł. To bardzo dobra okazja do zaopatrzenia się w tak popularny model. Warto pospieszyć się z zakupem, ponieważ oferta została ograniczona czasowo.

fot. materiały biedronka.pl
fot. materiały biedronka.pl

Trendy wiosna 2021: Biedronka

W sklepach Biedronka pojawiło się sporo ubrań i dodatków, które modne będą wiosną 2021. W dyskontach nie zabrakło jeansów, żakietów, sukienek, a nawet butów. Wszystkie produkty kupimy w przystępnych cenach.

Robisz zakupy w Biedronce?

Zobacz także: Plecaki idealne na wiosnę dostępne w Biedronce. Kupisz je za 29,99 zł

Ikon mody było wiele. Inspirowały tysiące ludzi na całym świecie, teraz możesz sprawdzić, do której z nich jest ci najbliżej.     

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś