Obserwuj w Google News

Wyprzedaż w sklepach CCC. Co warto kupić na promocji?

2 min. czytania
22.08.2019 15:38
Zareaguj Reakcja

Marka CCC przygotowała świetną okazję dla wszystkich swoich fanów. Teraz buty oraz dodatki kupicie w bardzo okazyjnych cenach!

wyprzedaż w ccc
fot. Shutterstock

W sklepach marki CCC ruszyła wielka przecena różnych produktów. W sklepach pojawiła się bardzo intratna oferta: "Rabat 50% na drugi tańszy produkt albo trzeci najtańszy za grosz". To niesamowita okazja do tego, aby uzupełnić swoją garderobę. Promocja dotyczy oferowanych w sklepach CCC obuwia, torebek i dodatków.

Redakcja poleca

Wielka promocja w sklepach CCC

Sklepy CCC mają w swojej ofercie buty sportowe, kozaki, półbuty, a także botki. Wszystkie produkty zgodne są z najświeższymi trendami na sezon jesień zima 2019/20.

Promocja sklepu obowiązuje od 19.08.2019 do 31.08.2019 roku. Każdy, kto dokona zakupu dwóch produktów, uprawniony będzie do nabycia tańszego z rabatem w wysokości 50% zniżki. Jeśli będziemy chcieli zakupić większą ilość produktów, musimy pamięć, że rabat zostanie naliczony do kolejnego 4-tego, 6-tego czy 8-mego produktu objętego jednym paragonem. Klient, który dokona jednorazowo zakupu trzech dowolnych produktów, zapłaci za najtańszy z nich 1 grosz. Oferta obowiązuje na wszystkie produkty, również przecenione.

Sprawdźcie, co warto kupić podczas tej niesamowitej oferty!

fot. materiały ccc.eu
fot. materiały ccc.eu
fot. materiały ccc.eu
fot. materiały ccc.eu
fot. materiały ccc.eu
fot. materiały ccc.eu
fot. materiały ccc.eu
fot. materiały ccc.eu

Wybierzesz się na zakupy?

Zobacz także: Najmodniejsze koloryzacje włosów na nadchodzący sezon. Koniecznie je wypróbuj!

Wyprzedaż w Mango ruszyła! Te 13 rzeczy z sieciówki musisz mieć w swojej szafie