,

Wypłynął na szerokie wody. Robert Kupisz zaprezentował kolekcję Ocean

03.06.2016 10:09

Projektant jednak nie odpłynął za daleko i stworzył ubrania idealne do noszenia na co dzień. 

Ocean Robert Kupisz
fot. East News

Robert Kupisz zaprezentował kolekcję na lato 2017. Linię nazwał Ocean i tu należy podkreślić, że w 100 procentach wiernie oddaje klimat ubrań. 

Projektant na 5-lecie swojej marki stworzył propozycje, które tradycyjnie są utrzymane w klimacie mody ulicznej, ale po raz pierwszy przenoszą nas na słoneczne plaże. Kolekcji jednak daleko do klimatu "Słonecznego patrolu". Patrząc na sylwetki na wybiegu trudno nie mieć skojarzeń związanych z kalifornijskim stylem, beztroską i oczywiście wakacjami na plaży. 

Kuse bikini, dresy z logo QПШ, chusty, krótkie spódnice, kombinezony i kurtki puchowe - jednym słowem wszystko, czego potrzebujemy w letnie dni. Co ciekawe, Robert Kupisz nie uciekał na siłę od symboli, które kojarzą się nam z oceanem. Cekiny przywodziły na myśl łuski, biżuteria żeglarskie liny, a warkocze syrenie ogony. 

Kolekcja Ocean jest wszystkim tym, z czym kojarzy się nam projektant. Mało komu udało się w tak krótkim czasie stworzyć niepowtarzalny styl. Dzięki temu, że Robert Kupisz od początku przygody z modą robił wszystko, żeby być w zgodzie z samym sobą, teraz ma ogromne rzesze nie tylko fanów, ale i stałych klientów.