Obserwuj w Google News

Księżna Kate w marynarce z Zary. Ten model to hit wiosny

2 min. czytania
23.02.2022 10:43
Zareaguj Reakcja

Żona księcia Williama wybrała się z oficjalną wizytą do Danii. To właśnie tutaj promuje działalność charytatywną poświęconą dzieciom. Pierwszego dnia podczas tej wyprawy księżna miała na sobie piękną czerwoną marynarkę, która będzie królowała wiosną 2022. Ten model pochodzi z Zary i wciąż możecie go kupić.

Księżna Kate
fot. Doug Peters/Press Association/East News

22 lutego księżna Kate rozpoczęła swoją dwudniową wizytę w Danii. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii udała się do Kopenhagi w związku z działalnością Royal Foundation Center for Early Childhood, która zajmuje się wczesnym rozwojem dzieci. Duża część królewskiej pracy Kate skupia się właśnie na propagowaniu badań nad wczesnym dzieciństwem.

Żona księcia Williama wylądowała w Danii w wielkim i iście królewskim stylu. Na tę specjalną okazję wybrała elegancki strój złożony z szerokich spodni w kant, białej koszuli i czerwonej dwurzędowej marynarki. Ten ostatni element będzie hitem wiosny, a wy również możecie kupić go w Zarze. Zobaczcie, jak wygląda i ile kosztuje.

Zobacz także: Sekret idealnej fryzury księżnej Kate. Dzięki temu jej włosy zawsze dobrze wyglądają

Trendy wiosna 2022: Księżna Kate w marynarce z Zary. Ten model to hit wiosny

Księżna Kate wybrała się z królewską wizytą do Danii i już pierwszego dnia swojej podróży zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Żona księcia Williama odwiedziła m.in. Uniwersytet Kopenhaski, w którym prowadzony jest projekt dotyczący zdrowia psychicznego niemowląt, a także laboratorium LEGO Foundation PlayLab, gdzie mogła swobodnie dopuścić do głosu swoje wewnętrzne dziecko. Podczas każdej z tych wizyt miała na sobie elegancki strój z marynarką z Zary w roli głównej.

Przyszła królowa Wielkiej Brytanii doskonale wie, co obecnie króluje w trendach, dlatego też postawiła na spodnie w kant, klasyczne czółenka, białą koszulę i czerwoną tweedową marynarkę z dwoma rzędami złotych guzików.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Jej okrycie wierzchnie będzie hitem wiosny 2022, dlatego warto się w nie zaopatrzyć. Dodamy, że świetnie wygląda ono również w połączeniu z jasnoniebieskimi jeansami i balerinami.

Kate kupiła swoją marynarkę w Zarze. Ten dwurzędowy produkt z tkaniny strukturalnej dostępny jest w sklepach i na stronie online w rozmiarach od XS do XL i to w cenie 249 zł. Jak wam się podoba?

Trendy wiosna 2022: Zara

W Zarze pojawiła się już kolekcja na wiosnę, w której znajdziecie nie tylko marynarki idealne do pracy. W asortymencie sieciówki można też wyszukać lżejsze swetry, trencze, pastelowe koszule, cygaretki, jeansy z przetarciami i modne buty. Większość z tych produktów ma atrakcyjne ceny, które rzadko przekraczają 200-250 zł. Dlatego warto się tu zaopatrzyć na nadchodzący sezon.

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock