Obserwuj w Google News

Zagrożone gatunki zwierząt na koszulkach Lacoste. Zastąpią znane logo z krokodylem

1 min. czytania
21.05.2019 07:54
Zareaguj Reakcja

Lacoste po raz kolejny oferuje klientom wyjątkową i limitowaną kolekcję kultowych koszulek polo. Tym raz zamiast logo krokodyla zobaczymy na t-shirtach rysunki zagrożonych gatunków zwierząt!

Lacoste
fot. instagram.com/elle_belgie

Znana marka, której koszulki polo noszą miliony na całym świecie, zamieniła kultowego krokodyla na wizerunki zagrożonych gatunków zwierząt. Wszystko w ramach projektu pod hasłem "Save Our Species"!

Redakcja poleca

Lacoste Save Our Species

Lacoste już wiosną 2018 roku proponowało klientom podobne rozwiązanie. Lacoste "Save Our Species" to wyjątkowy projekt. Marka wyprodukowała koszulki z nadrukami zagrożonych gatunków zwierząt. Liczba sztuk z konkretnym nadrukiem odpowiada liczbie żyjących zwierząt z danego gatunku.

Każdy model dostępny jest w innym mieście na świecie. W londyńskim punkcie Lacoste Covent Garden znajdziemy t-shirty z logo przedstawiającym jemeńskiego nietoperza ogoniastego. Jeżeli chcecie kupić taką koszulkę, lepiej się pospieszcie. Na całym świecie jest dostępnych jedynie 150 sztuk tego modelu - dokładnie tyle nietoperzy ogoniastych przetrwało do tego momentu.

W Nowym Jorku możemy kupić "polówkę" z logo północno-atlantyckiego wieloryba. W sklepie dostępne są 444 sztuki. Z kolei w sklepie internetowym znajdziemy 1400 sztuk polo z logo mniszki hawajskiej.

Koszulki można kupić stacjonarnie i internetowo od 22 maja. I lepiej się pospieszyć, gdyż ich liczba jest naprawdę niewielka.

 

Ten pies uwielbia podróże. I dzięki temu też podbił Instagram! Koniecznie obejrzyjcie jego zdjęcia!