Obserwuj w Google News

Anna Lewandowska w komplecie polskiej marki! Za całość zapłacisz 300 zł

1 min. czytania
12.08.2019 09:38
Zareaguj Reakcja

Trenerka po raz kolejny postawiła na ubrania polskiej marki. Niedrogi zestaw jest idealny na lato i kupicie go m.in. w sieci!

Eastnews|Eastnew
fot. East News

Anna Lewandowska to nie tylko utalentowana sportsmenka i kobieta, która zmieniła styl życia wielu Polek. To także jedna z lepiej ubranych gwiazd w Polsce. Każde kolejne zdjęcie, prezentujące ubiór "Lewej", udowadnia, że ma ona świetny gust.

Na jednej z ostatnich fotografii gwiazda pozuje w zestawie polskiej marki. Wy też możecie taki mieć!

Redakcja poleca

Anna Lewandowska w szortach i koszulce PLNY Lala

Lewandowska chętnie sięga po projekty znanych domów mody, ale uwielbia mieszać je z propozycjami rodzimych marek. Dlatego też jedna z jej ostatnich stylizacji składa się w pełni z produktów firmy PLNY Lala.

"Lewa" ma na sobie białe szorty ozdobione nadrukiem w czerwone usta. Dobrała do nich pasujący biały t-shirt z czerwonymi elementami. Taka stylizacja idealnie współgra z opalenizną i podkreśla kobiecą sylwetkę trenerki.

Warto dodać, że za cały zestaw Lewandowska zapłaciła trochę ponad 300 zł. Szorty wciąż dostępne są na stronie internetowej marki za 209 zł.

Jak wam się podoba Ania w takim zestawie?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.