Obserwuj w Google News

Ania Lewandowska w marynarce z sieciówki! To najmodniejszy wzór sezonu

1 min. czytania
23.09.2019 12:17
Zareaguj Reakcja

Trenerka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pozuje w najmodniejszej marynarce sezonu!

Anna Lewandowska
fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska lansuje najmodniejsze trendy sezonu! Na jednym z jej ostatnich zdjęć zamieszczonych na Instagramie widać, co jesienią będzie nosić trenerka. Trzeba przyznać, że "Lewa" wie, co w modowej trawie piszczy!

Ania Lewandowska w marynarce z Mango

Ania Lewandowska to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Trenerka inspiruje tysiące kobiet. Czerpią one z jej przepisów na zdrowe dania, razem z nią trenują, ale też chętnie podglądają jej stylizacje!

Trenerka zamieściła ostatnio w sieci zdjęcie, na którym pozuje z mężem. Uwagę fanów przyciągnął nie tylko uroczy obrazek, ale też stylizacja trenerki! Gwiazda chętnie łączy propozycje znanych domów mody z projektami z sieciówek.

Ostatnio chętnie sięga właśnie po te drugie. Na fotografii ma na sobie najmodniejszą marynarkę sezonu. Jest to jesienna propozycja Mango. Marynarka w charakterystyczną drobną kratkę kosztuje jedynie 229,90 zł. I można stworzyć wiele stylizacji z nią w roli głównej.

Jak wam się podoba?

Jesień to czas, kiedy wyciągamy z szafy ciepłe swetry. Które z nich królują w tym sezonie? Wybór jest prosty... są to golfy! Zobaczcie, jakie najmodniejsze golfy znajdziemy w sieciówkach! 

Golfy damskie - 10 najmodniejszych propozycji z sieciówek