Obserwuj w Google News

Polska projektantka dostrzeżona przez amerykański "Harper's Bazaar"!

1 min. czytania
21.03.2019 11:24
Zareaguj Reakcja

O takim sukcesie marzą tysiące projektantów z całego świata!

Kampania Chylak 2019
fot. chylak.com

Polska marka Chylak po raz kolejny została doceniona. Tym razem wspomniano o niej w amerykańskiej edycji magazynu "Harper's Bazaar".

Redakcja poleca

Zofia Chylak dostrzeżona przez amerykański "Harper's Bazaar"

Marki Chylak chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Brand specjalizujący się w skórzanych torebkach i akcesoriach od kilku sezonów robi furorę nie tylko w Polsce, ale też na arenie międzynarodowej.

Założycielka brandu i projektantka, Zofia Chylak, wciąż nie spoczywa na laurach i co sezon proponuje kolejne modele torebek, które sprzedają się jak świeże bułeczki.

Przypomnijmy, że niedawno portale modowe obiegła wiadomość, że torebki Chylak są dostępne na platformie sprzedażowej - Net-A-Porter. A teraz marka została dostrzeżona w najnowszym numerze amerykańskiego "Harper's Bazaar".

Polska marka szturmem podbiła Instagram, a następnie serca influencerek, it-girls i właściwie każdego, kto szuka szykownej, wysokiej jakości torebki w przystępnej cenie - napisała Tara Lamont-Djite, redaktorka amerykańskiej edycji "Harper's Bazaar".

Ale to nie koniec sukcesów tej marki. Torebki Chylak doceniły też światowe modelki i ikony stylu, takie jak Alexa Chung, Felicity Jones, Edie Campbell, Donna Wallace (z Vogue UK), Blanca Miró i Caroline Winberg.

A co wy sądzicie o dodatkach od Zofii Chylak?

 

Zastanawiacie się, jakie trendy będą królowały w 2019 roku? Zobaczcie najpierw, które panowały w 2018!

Trendy w modzie na 2018 rok