Obserwuj w Google News

Złote paznokcie - gorący trend manicure na jesień!

1 min. czytania
Aktualizacja 20.11.2019
21.10.2019 14:35
Zareaguj Reakcja

Tej jesieni nosimy na paznokciach jeden kolor. Przykuwa uwagę, pasuje do wielu stylizacji, a w dodatku nadaje im charakteru! Zobaczcie, jaki manicure powinnyśmy nosić w tym sezonie!

Złote paznokcie
fot. Shutterstock

Jakie paznokcie są najmodniejsze tej jesieni? To paznokcie w kolorze złota! Są oryginalne i pasują do wielu stylizacji. W dodatku świetnie komponują się z szarym swetrem, który powinien znaleźć się w szafie każdej miłośniczki mody.

Jaki manicure robimy tej jesieni? W jakim wydaniu złoto nosimy? Zobaczcie!

Redakcja poleca

Złote paznokcie - gorący trend manicure na jesień!

Niedawno pisaliśmy o tym, że w jesiennym sezonie nosimy tzw. "Star Manicure". To nic innego, jak paznokcie ozdobione wzorkami w postaci gwiazdek. Mogą się mienić, mogą pokrywać całe paznokcie, ale też mogą być mocowane w wersji minimalistycznej - po jednej gwiazdce na np. co drugiej płytce paznokcia.

Wygląda jednak na to, że "Star Manicure" ma konkurencję! Równie modne w tym sezonie są... złote paznokcie! Mowa nie tylko o takich, które pokryte są złotym - błyszczącym lub matowym - lakierem.

Złote paznokcie to także takie, które zdobione są złotymi wzorkami albo samymi złotymi cekinami. W sieci znajdziecie mnóstwo inspiracji dotyczących tego, jak wykonać taki manicure. Zobaczcie!

Jesień to czas, kiedy wyciągamy z szafy ciepłe swetry. Które z nich królują w tym sezonie? Wybór jest prosty... są to golfy! Zobaczcie, jakie najmodniejsze golfy znajdziemy w sieciówkach!        

Golfy damskie - 10 najmodniejszych propozycji z sieciówek