Obserwuj w Google News

Ten produkt sprawi, że twoje włosy będą rosły jak szalone!

2 min. czytania
22.11.2018 12:15
Zareaguj Reakcja

Doskonale znacie te zioła, ale czy wiecie, jakie mają właściwości? Ich picie sprawi, że będziesz mieć fryzurę godną pozazdroszczenia!

Kobieta z długimi włosami
fot. Shutterstock

Niestety nie każda z nas może pochwalić się bujną czupryną. W okresie jesienno-zimowym nasze włosy wymagają szczególnej pielęgnacji - to właśnie wtedy zauważamy wzmożoną liczbę wypadających włosów, rozdwojone końcówki czy brak blasku. Całe szczęście istnieją proste sposoby na to, żeby temu zaradzić. Wystarczy popularny napar z ziół, aby twoje włosy przestały wypadać i w dodatku rosły jak szalone.

Redakcja poleca

Ziołowy napar na porost włosów

Aby wzmocnić swoje włosy i wpłynąć na ich przyspieszony porost warto zainwestować w zioła. I nie mamy tu na myśli wcierek, maseczek i odżywek. Takie zioła powinniśmy pić! A najlepiej stosować kurację zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Działanie od zewnątrz zapewni włosom piękny blask i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Z kolei kuracja od wewnątrz ma zupełnie inne działanie.

Które zioła najlepiej wpływają na włosy? Są to skrzyp polny i pokrzywa. Picie naparów z tych ziół sprawi, że włosy przede wszystkim przestaną wypadać. Co ważne - zaczną też szybciej rosnąć! Warto też wspomnieć o dodatkowych zaletach takich naparów - mają one zbawienny wpływ także na paznokcie i skórę. Torebka pokrzywy i skrzypu to koszt kilku złotych. A efekty są nieocenione.

Prawdziwe fanki pielęgnacji włosów stosują napar z tzw. skrzypokrzywy - to nic innego, jak kubek gorącej wody z torebkami jednego i drugiego produktu. Aby uzyskać pożądane rezultaty trzeba pić przynajmniej jeden kubek takiego naparu dziennie. I to przez miesiąc. Skusicie się?

 

Aby wyprostować włosy wcale nie potrzebujesz prostownicy! Poznaj nasze sposoby na prostowanie włosów bez użycia tego narzędzia.

Jak wyprostować włosy bez prostownicy?