Obserwuj w Google News

Żelowe lakiery do paznokci - jak ich używać i które wybrać? Poznajcie nasze typy!

2 min. czytania
14.04.2020 15:34
Zareaguj Reakcja

Producenci lakierów żelowych przekonują, że są one alternatywą dla lakierów hybrydowych słynących z wyjątkowej trwałości. Na rynku znajdziemy mnóstwo propozycji lakierów żelowych. Poniżej podpowiadamy, w jaki sposób należy je stosować oraz przedstawiamy najlepsze produkty.

manicure
fot. Shutterstock

Żelowe lakiery ostatnio cieszą się ogromną popularnością. Utrzymują się one na paznokciach 5-7 dni. Mówi się, że mają być one alternatywą dla lakierów hybrydowych, jednak znacznie różnią się trwałością, ponieważ lakiery hybrydowe utrzymują się  na płytkach nawet do 2 tygodni.

Redakcja poleca

Żelowe lakiery do paznokci - jak ich używać

Żelowe lakiery dają podobny efekt wizualny jak lakiery hybrydowe. Jednak są łatwiejsze w użyciu, ponieważ podczas nakładania ich nie wymaga się użycia lampy UV. 

Gdy już wybierzesz ulubiony odcień lakieru, nanieś 2 warstwy na paznokcie, a następnie nałóż na nie top coat, którego zadaniem jest utrwalenie lakieru oraz nadanie płytkom połysku.

Za pomocą żelowych lakierów do paznokci możemy stworzyć m.in. french manicure, magnetic galaxy nails czy crocodile nails, a także wiele innych pomysłów na paznokcie.

Żelowe lakiery do paznokci - przegląd produktów

Ceny żelowych lakierów do paznokci wahają się od kilku do kilkudziesięciu złotych. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych propozycji. Wybierzcie swoje ulubione!

1. Żelowy lakier do paznokci Essie Gel Couture, 28zł

essie Lakier do paznokci Gel Couture 28zl

2. Żelowy lakier do paznokci Rimmel Super Gel, 7zł

RIMMEL SUPER GEL LAKIER ŻELOWY DO PAZNOKCI 7zl

3. Szybkoschnący żelowy lakier do paznokci Semilac Fast Dry 15 zł

SZYBKOSCHNĄCY LAKIER DO PAZNOKCI SEMILAC FAST DRY 15 zl

4. Żelowy lakier do paznokci Prodigy Gel Colour Golden Rose, 12zł

Prodigy Gel Colour - Żelowy lakier do paznokci - Golden Rose 12zl

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!