Obserwuj w Google News

Zarobił ponad 4 tysiące złotych w minutę. Wszystko dzięki wizycie w lumpeksie

2 min. czytania
20.01.2023 12:27
Zareaguj Reakcja

Pewien tiktoker natrafił w lumpeksie na bardzo modną kurtkę drogiej marki. Mężczyzna postanowił sprzedać swoje cenne znalezisko. Niedługo później znalazł kupca, który zaoferował mu za nie niemal 4500 zł.

Zarobił ponad 4 tysiące złotych w minutę. Wszystko dzięki wizycie w lumpeksie
fot. tiktok.com/@piotrtrojakkk

Sklepy z używaną odzieżą cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się zresztą co dziwić. W końcu przy odrobinie szczęścia można natrafić na prawdziwe perełki. Ostatnio pewna tiktokerka znalazła suknię ślubną w lumpeksie. Kreacja w stylu księżniczki kosztowała mniej niż 100 zł. Nierzadko też w second handach można natknąć się na produkty luksusowych marek. Ostatnio udało się to tiktokerowi @piotrtrojakkk. Mężczyzna kupił w lumpeksie bardzo modną kurtkę, a potem sprzedał ją za ponad 4 tysiące złotych.

Redakcja poleca

Poszedł do lumpeksu i zarobił ponad 4 tysiące złotych

Piotr Trojak to popularny tiktoker - jego konto w serwisie obserwuje ponad 20 tys. osób. Mężczyzna na profilu publikuje głównie nagrania, w których pokazuje swoje najlepsze lumpeksowe łupy. Jeden z jego ostatnich filmów zrobił prawdziwą furorę w sieci. Influencer zdradził w nim, jak udało mu się zarobić ponad 4 tysiące złotych w minutę.

@piotrtrojakkk pewnego razu znalazł w lumpeksie modną kurtkę marki Stone Island. Jak wytłumaczył na wideo, była dwudziestoletnia i dodatkowo miała metki, co podnosiło jej wartość. Ponadto - jak się później okazało - świeciła w ciemności. Mężczyzna nie wahał się ani chwili i od razu udał się do kasy. Kurtka kosztowała go 100 zł. Tiktoker postanowił jednak, że nie będzie jej nosił, tylko ją sprzeda.

Zobacz także:  Znana marka odzieżowa znika z Polski. Zamykają się po 10 latach

Zrobiłem kilka bardzo ładnych nagrań i bardzo ładnych zdjęć tak, żeby znaleźć jak najwięcej potencjalnych klientów - mówi Trojak na TikToku.

Szybko udało mu się znaleźć kupca. Mieszkaniec Wielkiej Brytanii zaoferował mu za nią 830 funtów, czyli około 4400 zł. "Paczkę spakowałem i została wysłana do Anglii. Po odliczeniu kosztów wysyłki i prowizji z PayPala zostało mi trochę ponad 4000 zł" - dodaje Polak.

Nagranie ma ponad 2,4 mln wyświetleń

Nagranie Trojaka błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 2,4 mln razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci pogratulowali mężczyźnie udanej transakcji. Niektórzy też napisali, że podziwiają jego przedsiębiorczość i kreatywność.

Zobacz także:  Taki strój założyła na siłownię. Usłyszała, że powinna się zakryć

Typ, co wygrał życie.
 
Szef.
 
Biznes życia - czytamy komentarze pod filmem.

RadioZET.pl