Obserwuj w Google News

Zara stworzyła kolekcję dla miłośników sztuki

1 min. czytania
22.03.2019 14:44
Zareaguj Reakcja

Hiszpańska sieciówka Zara przygotowała dla swoich klientów coś specjalnego! Kolekcja nawiązująca do największych dzieł sztuki już jest dostępna!

Zara
fot. instagram.com/zara

Zara to wyjątkowa sieciówka, która odpowiada nie tylko na obowiązujące trendy i zainteresowania klientów, ale też na bieżące wydarzenia. Hiszpańska sieciówka zaprezentowała właśnie kolekcję inspirowaną znanymi dziełami sztuki. To prawdziwa gratka dla miłośników malarstwa!

Zara stworzyła kolekcję dla miłośników sztuki

Zara stworzyła kolekcję dla miłośników sztuki. Ale nie bez powodu. W ten sposób znana na całym świecie marka uczciła dwusetne urodziny Muzeum Narodowego Prado usytuowanego w Madrycie. Jest to jedno z największych muzeów na świecie i gromadzi najwybitniejsza dzieła największych artystów z całego świata.

Redakcja poleca

W otwartej w 1819 roku placówce znajdziemy m.in. dzieła Rubensa, Tycjana czy Leonardo da Vinci. I to właśnie kopie ich dzieł znalazły się na ubraniach Zary z wiosennej kolekcji. W skład kolekcji stworzonej dla mężczyzn są 3 modele bluz i 4 modele t-shirtów. Co ciekawe, ubrania te maja charakter neutralny, dlatego też doskonale spiszą się w garderobie damskiej.

 

Zara często inspiruje się projektami znanych domów mody. Jednym z najbardziej charakterystycznych luksusowych domów mody jest Chanel. Pamiętacie jej dyrektora kreatywnego? Karl Lagerfeld znany był z ciętego języka. Tutaj przypominamy jego najbardziej kontrowersyjne wypowiedzi!