Obserwuj w Google News

Michelle Obama na zaprzysiężeniu prezydenta USA. O jej stroju mówi dzisiaj cały świat

2 min. czytania
21.01.2021 08:28
Zareaguj Reakcja

20 stycznia odbyła się inauguracja Joego Bidena na 46. prezydenta USA. Na uroczystości nie mogło zabraknąć byłego przywódcy kraju Baracka Obamy i jego pięknej żony Michelle Obamy. O 57-latce rozpisują się dzisiaj media na całym świecie. Wszystko za sprawą rewelacyjnej stylizacji, którą wybrała na to wydarzenie.

Michelle Obama na zaprzysiężeniu prezydenta USA
fot. PATRICK SEMANSKY/AFP/East News

Joe Biden oficjalnie objął stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych i od 20 stycznia urzęduje w swoim gabinecie w Białym Domu. Uroczystość zaprzysiężenia polityka rozpoczęła się o godz. 17 czasu polskiego. Do tego czasu Kapitol zdążył opuścić Donald Trump wraz ze swoją rodziną.

Na wydarzeniu pojawiły się znane osobistości - zarówno ze świata polityki, jak i show-biznesu. Wśród zgromadzonych można było wypatrzyć Lady Gagę, Jennifer Lopez z narzeczonym, Hillary Clinton, ale też byłego prezydenta USA Baracka Obamę i jego żonę Michelle. To właśnie ona zachwyciła wszystkich i o niej mówi dzisiaj cały świat. Wszystko przez strój, w jakim zaprezentowała się pod Kapitolem.

Redakcja poleca

Michelle Obama na zaprzysiężeniu nowego prezydenta USA

Nie jest tajemnicą, że Michelle Obama lubi bawić się modą. Jednak była pierwsza dama zawsze pamiętała o funkcji, jaką pełniła, i ubierała się adekwatnie do różnych okazji. Nie inaczej było podczas zaprzysiężenia Joego Bidena na 46. prezydenta USA.

Amerykanka pojawiła się na uroczystości u boku swojego męża, który pełnił ten urząd aż przez 8 lat. 57-latka wybrała na tę okazję elegancki, prosty, ale jednocześnie niezwykle modny strój. Tego dnia postawiła na śliwkowy total look, w którym największą uwagę przyciągał jej garnitur projektu Sergio Hudsona.

Obama połączyła golf, szerokie spodnie z wysokim stanem i obszerny płaszcz - wszystko utrzymane było w jednym kolorze. Całość urozmaicał pasek z klamrą w dużym rozmiarze. Do tego wszystkiego Michelle założyła skórzane czarne rękawiczki i nie zapomniała o stonowanej maseczce ochronnej.

Stylizacja żony Baracka Obamy doczekała się pochwał nie tylko ze strony krytyków mody, ale też ze strony użytkowników Twittera.

Włosy, talia, strój. Moja pierwsza dama na zawsze.
 
Michelle Obama jest najlepiej ubraną osobą na Kapitolu. Fryzura, płaszcz, odważny kolor. Uwielbiam na to patrzeć.
 
Klasa i godność. Michelle sprawia, że jestem dumna z bycia kobietą - czytamy w komentarzach.

A wam jak się podobał strój 57-latki?

Marilyn Monroe, a może Audrey Hepburn? Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, którą ikoną mody jesteś!

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś