Obserwuj w Google News

Zapłaciła za manicure w salonie kosmetycznym. Coś jednak poszło nie tak

2 min. czytania
04.03.2022 13:16
Zareaguj Reakcja

Manicure w salonie kosmetycznym powinien być wykonany profesjonalnie. Tak myślała też ta tiktokerka. Gdy zobaczyła swoje paznokcie, zmieniła zdanie.

Zapłaciła za manicure w salonie kosmetycznym. Coś jednak poszło nie tak
fot. Shutterstock

Dziś nie trzeba wiele, żeby cieszyć się pięknymi paznokciami. Nawet panie, które na co dzień nie mają mocnej i ładnej płytki, mogą mieć zjawiskowy manicure dzięki lakierom hybrydowym lub żelowym. Tego typu stylizację paznokci najlepiej zrobić u kosmetyczki, zwłaszcza jeżeli chcemy postawić na oryginalne i modne wzorki. Warto jednak wybrać sprawdzony salon, żeby nie skończyć jak ta tiktokerka. Gdy zobaczyła swoje paznokcie, stwierdziła, że znacznie odbiegają one od tego, co sobie wyobrażała.

Zobacz także:  Maniciurzystka pokazała zniszczone paznokcie swojej klientki. Nic brzydszego dziś nie zobaczycie

Zapłaciła za manicure w salonie kosmetycznym. Coś jednak poszło nie tak

Portal thesun.co.uk opisał historię tiktokerki @jennasontiktok. Kobieta pokazała swoim obserwatorom manicure, który zrobiła jej profesjonalna kosmetyczka. 

Redakcja poleca

Tiktokerka udała się do salonu kosmetycznego, ponieważ znalazła w sieci wymarzony manicure i chciała odwzorować go na swoich paznokciach. Wybrała bardzo modną stylizację wavy nails w hitowym zielonym odcieniu. 

Kobieta pokazała kosmetyczce za pomocą zdjęcia, czego konkretnie oczekuje. Ten manicure naprawdę robił wrażenie. Manicurzystce jednak nie udało się go odwzorować na paznokciach tiktokerki. Zobaczcie, jaki był efekt jej pracy. 

Zobacz także:  Zielone paznokcie to prawdziwy hit 2022 roku. TOP 10 inspiracji

Internauci są w szoku, że zapłaciła za ten manicure

Tiktokerka była w szoku, gdy zobaczyła swoje paznokcie. Jak wyszła z salonu, postanowiła pokazać je na TikToku. Internauci nie dowierzają, że zapłaciła za tę stylizację. 

Zrobiła to tak źle.
 
Dlatego nie ufam tym ludziom.
 
Wygląda jak zaschnięta pasta do zębów.

A jak wam podobają się te paznokcie? 

Zobacz także:  Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Modne paznokcie na 2022 rok: TOP 10 inspiracji prosto z Instagrama
10 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: thesun.co.uk/TikTok