Obserwuj w Google News

Zapłaciła ponad 300 tys. zł za operacje plastyczne. "Patrzę na ludzi w moim wieku i współczuję im"

2 min. czytania
02.08.2022 09:22
Zareaguj Reakcja

Jazmyn Forrest na swoje operacje plastyczne wydała aż 60 tys. funtów, czyli ok. 338 tys. zł. Influencerka nie żałuje swojej decyzji. "Piękne kobiety mają lepiej w życiu" - mówi.

Zapłaciła ponad 300 tys. zł za operacje plastyczne. "Patrzę na ludzi w moim wieku i współczuję im"
fot. SHUTTERSTOCK

Historię tej influencerki opisał portal o2.pl. Jazmyn Forrest ma 24 lata i pochodzi z Sydney w Australii. Kobieta przez lata poddawała się licznym operacjom plastycznym, na które w sumie wydała ponad 300 tys. zł. Jak zaznacza, w planach ma jeszcze wiele zmian w swoim wyglądzie.

Zobacz także:  Zapłaciła kilka milionów, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz tego żałuje

Zapłaciła ponad 300 tys. zł za operacje plastyczne

Gdy Jazmyn miała 18 lat, zdała sobie sprawę z tego, że "piękne kobiety mają lepiej w życiu". Zauważyła, że gdy zaczęła się malować i nakładać na ciało sztuczną opaleniznę, ludzie traktowali ją inaczej i zwracali na nią większą uwagę.

Próbowałam wykonywać normalną pracę, ale to było takie trudne. Jeśli dobrze wyglądasz, ludzie wręczają ci różne rzeczy za darmo. Wiem, że to brzmi tak, jakbym była leniwa, ale zawsze chciałam żyć jak księżniczka. Wiedziałam, że muszę używać mojego wyglądu - powiedziała Jazmyn, cytowana przez portal dailystar.co.uk.

Influencerka zdradziła, że zaczęła inwestować w siebie, gdy miała 18 lat. Wówczas znalazła w internecie przypadkową osobę, która zapłaciła za operację jej biustu. Rok później kobieta wykonała liposukcję całego ciała i twarzy. Zaczęła też przyjmować botoks i wypełniacze. Na wszystkie operacje wydała do tej pory ok. 338 tys. zł. Jak zapowiada, w planach ma jeszcze wiele zmian w swoim wyglądzie.

Redakcja poleca

Twierdzi, że dzięki operacjom plastycznym, żyje jak księżniczka

Jazmyn twierdzi, że dzięki operacjom plastycznym, prowadzi wspaniałe życie. Ma bogatych przyjaciół i spotyka się z mężczyzną, który płaci za każdą jej zachciankę. 

Patrzę na ludzi w moim wieku i współczuję im. Pewnie pracowałabym w McDonald's, gdybym nie poddała się operacjom - powiedziała Jazmyn.

Fanka chirurgii plastycznej prowadzi konto na TikToku, gdzie dzieli się urywkami ze swojego życia prywatnego. Profil Australijki obserwuje ponad 190 tys. osób.

Zobacz także:  Jennifer Lopez stosuje kontrowersyjną dietę. Na czym polega metoda żywienia 5:2?

Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl/dailystar.co.uk/o2.pl