Obserwuj w Google News

W ten sposób wydłużysz i pogrubisz sobie rzęsy. Ten trick kosztuje grosze

1 min. czytania
18.04.2018 10:44
Zareaguj Reakcja

Aby mieć prawdziwe hollywodzkie spojrzenie wystarczy jedynie kilka minut i rzecz, którą każda kobieta ma łazience. 

Huda Beauty
fot. Youtube/Huda Beauty

Piękne i długie rzęsy to marzenie każdej kobiety (albo tak przynajmniej nam się wydaje). No bo która z nas nie chciałaby, bez użycia tuszu, móc zarzucić prawdziwą "firanką" z rzęs. 

Zobacz także:  Możesz zapomnieć o hybrydzie! Te lakiery z Rossmanna ją zastąpią

Niestety natura bywa brutalna i większość z nas musi skorzystać z mascary, choć nawet po użyciu kosmetyku efekt nie zawsze nas zadowala. Co zrobić w takiej sytuacji, jeśli nie chcemy sztucznie przedłużać lub zagęszczać rzęs? 

Tutaj z pomocą przychodzi znana vlogerka, która podzieliła się z wszystkimi kobietami swoją wiedzą. Huda Beauty Huda Kattan w 2,5-minutowym tutorialu pokazała, jak przy użyciu wacika kosmetycznego zrobić "total look" oka

Do przeprowadzenia "zabiegu" potrzebujemy wacików kosmetycznych, maskary i spiralnej szczoteczki. Najpierw tuszujemy rzęsy, później w szczoteczkę wplątujemy włoski z wacika i przejeżdżamy nią po rzęsach. Dzięki temu do rzęs przyklejają się mikrowłoski z wacika i pogrubiają je. Później raz jeszcze tuszujemy rzęsy. 

Małe ostrzeżenie! Osoby, które noszą soczewki kontaktowe, nie powinny nitek z wacika zbliżać do nasady rzęs, ponieważ mogą się one dostać do soczewki. 

Zobacz, jak robi to znana vlogerka. 

Zobacz także: Pierwszy raz zobaczyła swoją twarz bez dużych i ciemnych znamion. Ogromna zmiana!

 

Autor: Anna Respondek