Obserwuj w Google News

Ta współczesna "Roszpunka" od 18 lat nie obcina włosów. Dziś mają prawie 2 metry długości

2 min. czytania
03.09.2021 14:33
Zareaguj Reakcja

Niektóre kobiety uwielbiają mieć długie włosy. Ta 32-latka nazywana jest współczesną "Roszpunką", bo jej kosmyki mierzą już niespełna 2 metry długości.

Współczesna "Roszpunka": Inga Volkosh od 18 lat nie obcina włosów. Jak o nie dba?
fot. Shutterstock

Co jakiś czas media rozpisują się na temat kolejnej współczesnej "Roszpunki". Wszystko dlatego, że każda z tych pań robi na nas ogromne wrażenie. Nie jest bowiem łatwo zapuścić kosmyki. Niektóre kobiety przez całe życie nie obcinają swoich pasm. I choć ta 32-latka w pewnym momencie postanowiła je skrócić, od 18 lat nie robi nic ze swoją fryzurą. Tym samym udało jej się zapuścić już niespełna 2-metrowe pasma. Poznajcie historię Ingi Volkosh, która ma już włosy o długości swojego wzrostu, i zobaczcie, jak dba o nie na co dzień.

Zobacz także:  Włosy tej 38-letniej "Roszpunki" są dłuższe niż jej ciało. Nigdy ich nie obcięła

Współczesna "Roszpunka": Inga Volkosh od 18 lat nie obcina włosów

Inga Volkosh dzięki swoim pasmom zyskała sławę na całym świecie. Na jej temat rozpisują się zarówno polskie, jak i zagraniczne media - na czele z dailymail.co.uk. 

Redakcja poleca

Trudno się dziwić, że ta dziewczyna wzbudza aż takie zainteresowanie. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 400 tysięcy użytkowników. Wszystko dzięki jej zjawiskowej fryzurze.

Inga od 18 lat nie obcina włosów. Jej pasma są mniej więcej takiej długości jak jej ciało - mierzą bowiem niespełna 2 metry, natomiast wzrost dziewczyny wynosi 177 cm. 

Przepiękna "Roszpunka". 
 
Jesteś boginią piękności i długich włosów. 
 
Uwielbiam patrzeć na twoje piękne, długie włosy - piszą internauci. 

Zobaczcie, jak Inga dba o swoje kosmyki.

Zobacz także:  Ta 5-latka nazywana jest małą "Roszpunką". Już w wieku 2 lat miała bujną fryzurę

Jak Inga Volkosh dba o swoje włosy?

Instagramerka zdradziła, że pielęgnacja to tylko jedna z rzeczy, o których musi pamiętać. Oczywiście 32-latka unika gorącego powietrza, które wysuszałoby jej pasma. To jednak nie wszystko.

Inga doskonale wie, że do pięknego wyglądu potrzebna jest także odpowiednia dieta. Zasada ta dotyczy również fryzury. Dlatego kobieta regularnie spożywa ryby i oliwę z oliwek. Dzięki temu wzmacnia swoje kosmyki i sprawia, że są błyszczące. 

Zobacz także:  Przez 30 lat nie obcinała włosów. Współczesna "Roszpunka" zdradza, w czym tkwi jej sekret

Źródło: dailymail.co.uk