Obserwuj w Google News

Modna bielizna na walentynki w Lidlu. Drugi produkt aż o 50% taniej

1 min. czytania
08.02.2023 13:25
Zareaguj Reakcja

W najnowszej gazetce Lidla pojawiła się oferta stylowej bielizny. Takie modele będą idealne na walentynki.

Lidl
fot. Cristian Storto/Shutterstock.com

Do walentynek pozostaje już coraz mniej czasu. Wiele dyskontów przygotowało na tę okazję wyjątkowe oferty produktów. Wśród nich znalazły się nie tylko dodatki do domu, ale też modne ubrania. Przeglądając najnowszą gazetkę Lidla, naszą uwagę skradła m.in. koronkowa bielizna. W dodatku można ją kupić w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Redakcja poleca

Modna bielizna na walentynki w Lidlu

Wśród najnowszych propozycji popularnego dyskontu pojawiła się stylowa bielizna damska. Walentynkowa oferta obejmuje m.in. koronkowe biustonosze dostępne w różnych wzorach i rozmiarach. Ich cena wynosi jedynie 34,99 zł. Kolejną nowością są również figi damskie. Za dwupak zapłacimy jedynie 27,98 zł.

Wszystkie produkty będą dostępne w sklepach stacjonarnych sieci od czwartku 9.02. W dodatku do soboty 12.02 trwa akcja promocyjna, w ramach której za drugi, tańszy artykuł zapłacimy aż o 50% mniej.

Zobacz także: Życzenia walentynkowe - najpiękniejsze propozycje dla zakochanych

Walentynki w Lidlu

Z okazji święta zakochanych Lidl przygotował znacznie więcej niespodzianek dla swoich klientów. Akcja promocyjna obejmuje także eleganckie koszule nocne w cenie 27,99 zł. Tanio możemy kupić również satynowe kimono dostępne w dwóch kolorach – czerwonym i czarnym. Z kolei za ten produkt zapłacimy jedynie 34,99 zł. Z całą walentynkową ofertą sklepu można zapoznać się na stronie internetowej dyskontu.

lidl.pl
fot. lidl.pl
lidl.pl
fot. lidl.pl

Zobacz także: Zdobądź serce sympatii pięknym i śmiesznym wierszykiem na walentynki