Obserwuj w Google News

Victoria Beckham zdradziła, jak dba o nawilżenie skóry twarzy. Wykonuje maseczkę z dwóch owoców

2 min. czytania
12.02.2021 10:28
Zareaguj Reakcja

Victoria Beckhman od lat zachwyca urodą i jest inspiracją dla kobiet na całym świecie. Nic więc dziwnego, że jej sposoby na pielęgnację zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Jakiś czas temu projektantka mody zdradziła, jak dba o skórę twarzy.

Victoria Beckham zdradziła, jak dba o nawilżenie skóry twarzy. Wykonuje maseczkę z dwóch owoców
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/EASTNEWS

Urodowe triki gwiazd to temat, który od zawsze budzi duże zainteresowanie. Każdy chce się dowiedzieć, jakie są sposoby na pielęgnację ich idoli i idolek. I choć czasem stosują oni drogie produkty, to zdarza się, że używają także tańszych rzeczy, na których zakup większość osób może sobie pozwolić. Jakiś czas temu brytyjska projektantka mody Victoria Beckhman zdradziła, w jaki sposób pielęgnuje skórę twarzy.

Redakcja poleca

Victoria Beckham i jej sposób na pielęgnację twarzy

Beckham od lat zachwyca urodą. Okazuje się, że projektantka mody do pielęgnacji stosuje dwa owoce - awokado i morelę. Jak podaje portal Viva.pl, Victoria Beckham miksuje je ze sobą, a otrzymaną w ten sposób maseczkę nakłada na twarz przed snem. Brytyjka w ten sposób pielęgnuje cerę kilka razy w tygodniu. Twierdzi, że dzięki temu jej skóra jest intensywnie nawilżona i wygładzona.

Awokado to rzeczywiście jeden z najpopularniejszych produktów, który stosowany jest w domowych maseczkach. Owoc ten nie tylko nawilża cerę, ale także odżywia ją i rozświetla. Idealnie nadaje się zatem do pielęgnacji suchej skóry.

Jeśli chodzi o morele, to mają one przede wszystkim działanie wygładzające. Maseczka z tych owoców nadaje się do każdego typu cery, oprócz wrażliwej i alergicznej. Nie powinny jej stosować osoby uczulone na owoce cytrusowe.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl/Viva.pl