Obserwuj w Google News

Ten pielęgnacyjny trik podbija TikToka. Pomoże ci pozbyć się opuchlizny z twarzy i rozświetli cerę

2 min. czytania
08.09.2021 10:36
Zareaguj Reakcja

Na TikToku można znaleźć masę urodowych trików, dzięki którym codzienna pielęgnacja stanie się o wiele łatwiejsza i przyniesie lepsze efekty. Poniżej znajdziecie genialny sposób na rozświetlenie cery i zmniejszenie opuchlizny z twarzy.

Urodowe triki z TikToka: tani sposób na rozświetlenie cery i zmniejszenie opuchlizny
fot. SHUTTERSTOCK

TikTok to prawdziwa kopalnia wiedzy o sposobach pielęgnacyjnych. Użytkownicy aplikacji dzielą się z innymi swoimi trikami urodowymi, które są proste i - co najważniejsze - niedrogie, a naprawdę mogą ułatwić życie. Ostatnio tiktokerki odkryły genialny sposób na piękną cerę. Ten trik może zastąpić drogie rollery do twarzy.

Redakcja poleca

Urodowe triki z TikToka: tani sposób na rozświetlenie cery i zmniejszenie opuchlizny

Jedna z użytkowniczek aplikacji, która zamieszcza filmiki pod pseudonimem "Audrajeang", jakiś czas temu podzieliła się z internautami swoim trikiem urodowym. Kobieta ma piękną, zdrowo wyglądającą cerę i - jak się okazuje - wcale nie jest to zasługa drogich kosmetyków czy gadżetów. Jej rutyna pielęgnacyjna polega na masażu twarzy... zmrożonym ogórkiem. 

Tiktokerka przekonuje, że ten sposób ma zbawienny wpływ na naszą skórę. Redukuje opuchliznę i obrzęk twarzy oraz pomaga pozbyć się uporczywych ceni pod oczami. Ale to nie wszystko. Masaż zmrożonym ogórkiem także skutecznie nawilża cerę, a po czasie zmniejsza nawet widoczność trądziku. Regularne wykonywanie tego typu zabiegu sprawia, że skóra twarzy staje się świeża, rozświetlona i zdrowo wygląda.

Genialny trik z TikToka na pozbycie się opuchlizny z twarzy i rozświetlenie cery

Ten urodowy trik z TikToka na rozświetlenie cery i pozbycie się opuchlizny z twarzy jest bardzo prosty. Wystarczy, że kupimy ogórka, a następnie włożymy go do zamrażarki. Po kilkudziesięciu minutach (co jakiś czas można sprawdzać, czy jest już dostatecznie chłodny) należy go wyjąć i uciąć końcówkę. Ostatnim krokiem jest wykonanie masażu twarzy.

Zamierzasz wypróbować ten urodowy trik z TikToka?

RadioZET.pl