Obserwuj w Google News

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak pielęgnuje skórę twarzy. Wykonuje kilkuetapowy demakijaż

2 min. czytania
01.09.2021 11:45
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Kwaśniewska to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która od lat zachwyca urodą. Ostatnio postanowiła zdradzić fanom swój sposób na pielęgnację skóry twarzy. Okazuje się, że sekret gwiazdy tkwi w kilkuetapowym demakijażu.

Urodowe sekrety gwiazd: Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak pielęgnuje skórę twarzy
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Urodowe sekrety gwiazd to temat, który budzi duże zainteresowanie. Każdy w końcu chce się dowiedzieć, jaki jest sposób na pielęgnację skóry jego idolki. Kilka dni temu dziennikarka i prezenterka telewizyjna Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, co robi, żeby mieć piękną cerę. Jakie triki stosuje gwiazda?

Redakcja poleca

Urodowe sekrety gwiazd: Aleksandra Kwaśniewska wykonuje kilkuetapowy demakijaż

Aleksandra Kwaśniewska w lutym skończyła 40 lat. Gwiazda wciąż zachwyca urodą. Nic więc dziwnego, że fani córki byłego prezydenta Polski regularnie pytają ją, co robi, żeby utrzymać skórę twarzy w tak dobrej kondycji. Dziennikarka postanowiła podzielić się z obserwatorami sekretem swojej pięknej cery. Okazuje się, że jednym z jej urodowych trików jest kilkuetapowy demakijaż. 

Kwaśniewska w opublikowanym pod koniec sierpnia poście na Instagramie przyznała, że jako "istota leniwa" długo pielęgnowała twarz produktami "wszystko w jednym". Dopiero przyjaciółka powiedziała jej, że w tym wieku powinno się robić trzyetapowy demakijaż - najpierw olejkiem, potem żelem i na końcu tonikiem.

Gwiazda początkowo podeszła do tej informacji dość sceptycznie, ale finalnie postanowiła wypróbować ten sposób. Teraz, jak sama przyznaje, zrozumiała, że przyjaciółka miała rację. 

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak pielęgnuje skórę twarzy

Córka byłego prezydenta RP przy okazji postanowiła zareklamować swoje ulubione kosmetyki do demakijażu. Gwiazda stosuje produkty marki AMVI Cosmetics. 

Są to kosmetyki polskie, naturalne, wegańskie, nietestowane na zwierzętach i do tego dobre - napisała w poście na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska ma od nich nawilżający olejek do demakijażu, odświeżający żel do mycia twarzy oraz esencję tonizującą. Jak twierdzi, taki zestaw, choć delikatnie, to skutecznie usuwa make-up, a przy tym nie podrażnia i nie wysusza skóry. Cera staje się miękka, dogłębnie nawilżona i naturalnie rozświetlona. 

Kosmetyki AMVI Cosmetics można kupić na oficjalnej stronie internetowej firmy. Każdy produkt z zestawu polecanego przez Olę Kwaśniewską to koszt w wysokości ok. 35 zł.

RadioZET.pl