Obserwuj w Google News

Urban Outfitters otworzy pierwszy sklep w Polsce. Wiemy gdzie!

2 min. czytania
30.05.2019 15:26
Zareaguj Reakcja

Marka Urban Outfitters w końcu zawitała do Polski. Sprawdźcie gdzie znajdziemy popularny w Stanach Zjednoczonych koncept.

urban outfitters w polsce
fot. Instagram @urbanoutfitters

Popularna amerykańska marka Urban Outfitters w końcu otwiera swój pierwszy sklep w Polsce. Pierwszy koncept ma zostać otwarty w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Redakcja poleca

Urban Outfitters w Elektrowni Powiśle

Urban Outfitters to kolejna zaraz po Primark czy Weekday marka, której sklep niedługo zostanie otwarty w Polsce. Według informacji dostępnych na stronie Elektrowni Powiśle sklep marki ma mieć dwa poziomy i aż 900 metrów. Na klientów będą czekać ubrania, dodatki, a także kosmetyki oraz książki.

To niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie dla polskiego rynku fashion i wielka satysfakcja dla nas, że Urban Outfitters – marka, na którą od wielu lat czekają polscy klienci, otworzy swój pierwszy, flagowy sklep w Europie Centralnej właśnie w Elektrowni Powiśle. Bez wątpienia charakter naszego projektu – jego lokalizacja, unikatowy design, a także historia i klimat samego miejsca, idealnie pasują do charakteru marki Urban Outfitters, która słynie z ciekawych aranżacji swoich sklepów i wyjątkowej atmosfery, jaka w nich panuje. Cieszy nas również fakt, że Urban Outfitters dołączy do grona kultowych marek fashion, takich jak: Weekday, COS, Marc O’Polo Denim, Elementy Wear czy Warsaw Concept Store, których oferta z pewnością przyciągnie do Elektrowni wielu klientów – komentuje Dariusz Domański, Associate Partner, Development and Leasing Director, White Star Real Estate.

Urban Outfitters to marka, która istnieje na rynku już 50 lat. Pierwszy sklep został otwarty na początku lat 70. w Filadelfii. Marka rozszerzyła swoją działalność i posiada już ponad 200 punktów w Stanach Zjednoczonych. Sklepy znajdują się również na terenie Kanady, Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych.

Fot. materiały prasowe Urban Outfitters

Wybierzecie się na zakupy?

Zobacz także: Aktor z serialu "Stranger Things" został twarzą nowej kampanii Saint Laurent!

 

Masz krótkie włosy? Mamy coś specjalnie dla ciebie! Zobacz galerię z najmodniejszymi propozycjami tego sezonu!

Krótkie fryzury - galeria z najmodniejszymi propozycjami tego sezonu