Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa używa kosmetyku za 13 zł. To jemu zawdzięcza gwiazdorski blask

1 min. czytania
18.04.2019 12:31
Zareaguj Reakcja

Wy też możecie go mieć!

Julia Wieniawa
fot. Instagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa na każdym zdjęciu wygląda perfekcyjnie. To zasługa sprawdzonych kosmetyków, dzięki którym jej cera nabiera wyjątkowego blasku. Jej ulubiony produkt kosztuje zaledwie 13 zł, jest bardzo wydajny i daje rewelacyjne rezultaty.

Ulubiony kosmetyk Julii Wieniawy

Julię Wieniawę stać na najdroższe kosmetyki, jednak okazuje się, że gwiazda do podkreślenia swojej urody używa niedrogich kolorowych propozycji. Niemal na każdym ujęciu na Instagramie jej cera jest pełna blasku. Fanki wielokrotnie pytały ją, jakiego używa produktu do rozświetlenia policzków. Aktorka zamieściła na Instagramie post, w którym zdradziła, że stosuje rozświetlacz maki Eveline Cosmetics za 13 zł.

Pytaliście mnie o moje top rozświetlacze- jednym z nich jest ten od Eveline Cosmetics. Jak widzicie robi piękną złotą taflę na buzi!- napisała Wieniawa.

Rozświetlacz należy stosować nad kościami policzkowymi, wzdłuż nosa, pod łukami brwiowymi, w centralnej części nad górną wargą (łuk kupidyna). Podoba się wam efekt maksymalnego rozświetlenia? Co sądzicie o makijażu Julii?