Obserwuj w Google News

Ten tusz do rzęs podkreśli twoje spojrzenie. Masz ostatnią szansę, żeby kupić go taniej

1 min. czytania
12.02.2021 09:31
Zareaguj Reakcja

Długie, piękne rzęsy to marzenie wielu kobiet. Niestety nie dla wszystkich matka natura była tak hojna. W takim wypadku w osiągnięciu pożądanego efektu z pewnością pomoże maskara, która nie tylko wydłuży rzęsy, ale także nada im pełną objętość.

Tusz do rzęs Eveline niesamowicie podkreśli twoje oczy. Masz ostatnią szansę, żeby kupić go taniej
fot. SHUTTERSTOCK

Tusz do rzęs to produkt, bez którego wiele kobiet nie wychodzi z domu. Nic dziwnego, w końcu nic tak nie podkreśli spojrzenia jak dobra maskara. My przyjrzymy się bliżej polecanemu tuszowi marki Eveline, który teraz można kupić w promocyjnej cenie.

Redakcja poleca

Tusz do rzęs Eveline prawie o połowę taniej

Tusz Variete Lashes Show marki Eveline to produkt, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety zmagającej się z problemem krótkich rzęs. Ta maskara nie tylko je wydłuży, ale także nada im pełną objętość.

Niewątpliwie na uwagę zasługuje także drobna szczoteczka, która ułatwia precyzyjną aplikację. Dzięki temu bez problemu można wytuszować nawet najmniejsze rzęsy. 

Ponadto maskara jest trwała i - co jest szczególnie ważne dla wielu kobiet - nie skleja rzęs. Pokrywa je za to głęboką czernią, która niesamowicie podkreśla oczy.

Posiadaczki produktu nie kryją swojego zachwytu. Pod postem marki Eveline w mediach społecznościowych można znaleźć wiele pozytywnych opinii.

Widziałam ją w akcji. Świetna.
 
Uwielbiam tego typu szczoteczki!
 
Cudowna.

Maskara dostępna jest zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i internetowych. Teraz można kupić ją w atrakcyjnej cenie w Hebe - kosztuje jedynie 14,99 zł.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl