Obserwuj w Google News

Nowa metoda konturowania twarzy z TikToka. Efekt jest powalający

2 min. czytania
27.09.2021 11:48
Zareaguj Reakcja

TikTok to prawdziwa kopalnia wiedzy, jeśli chodzi o triki makijażowe. Jakiś czas jedna z użytkowniczek serwisu zamieściła filmik, na którym pokazuje nowy sposób na konturowanie twarzy. Efekt jest zachwycający!

Trik z TikToka na konturowanie twarzy. Efekt jest powalający
fot. SHUTTERSTOCK

Makijażowe triki z TikToka cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się zresztą co dziwić. Są zazwyczaj bardzo proste do wykonania i nie pochłaniają dużo czasu, a naprawdę mogą ułatwić życie. Poniżej znajdziecie trik z TikToka na konturowanie twarzy. Jak to zrobić w kilka minut?

Redakcja poleca

Genialny sposób na konturowanie twarzy z TikToka

Konturowanie twarzy to trend, o którym głośno zrobiło się kilka lat temu i od tego czasu nie wychodzi z mody. Obecnie wiele kobiet nie wyobraża sobie bez niego codziennego makijażu. 

Konturowanie, najprościej mówiąc, polega na wymodelowaniu rysów twarzy. W zależności od kształtu buzi możemy ją wyszczuplić, zmienić kształt nosa czy uwydatnić kości policzkowe. Ponadto z łatwością zamaskujemy wszelkie mankamenty, na przykład podwójny podbródek.

I choć każdy z nas ma swój "przepis" na konturowanie twarzy, to co jakiś czas pojawiają się nowe metody, które nadają jeszcze lepszy efekt. Ostatnio swoim sposobem na wymodelowanie rysów buzi podzieliła się jedna z użytkowniczek TikToka, która w serwisie działa pod pseudonimem "amanddajustyne".

Sprawdźcie, jak krok po kroku wygląda jej trik na konturowanie twarzy.

Trik z TikToka na konturowanie twarzy. Efekt jest powalający

Autorka filmu na TikToku na początku zaaplikowała bronzer w wybrane miejsca na twarzy, m.in. obrysowała nim linię włosów na czole, pomalowała nos, brodę oraz policzki. Następnie starannie rozblendowała kosmetyk i nałożyła na skórę cienką warstwę podkładu.

Później wzięła korektor o jasnym odcieniu i nałożyła go tuż powyżej linii wykonanych wcześniej za pomocą bronzera. 

Ten makijażowy trik z TikToka podbił sieć. Za jego pomocą można wyszczuplić policzki i pięknie uwydatnić usta. Dzięki temu nasza twarz będzie wyglądała znacznie młodziej.

RadioZET.pl/wizaz.pl