Obserwuj w Google News

Masz suche i zniszczone włosy? Wypróbuj ten prosty trik z TikToka, który poprawi ich kondycję

2 min. czytania
26.04.2021 11:00
Zareaguj Reakcja

Suche i zniszczone włosy to problem, z którym zmaga się wiele kobiet. I choć marki kosmetyczne oferują coraz to nowsze produkty, które mają poprawić ich kondycję, to jednak nie zawsze są one skuteczne. W takiej sytuacji warto wypróbować ten prosty trik z TikToka, który nawilży i wygładzi twoje włosy.

Trik z TikToka: jak uratować suche i zniszczone włosy? Ten prosty sposób skutecznie poprawi ich kondycję
fot. SHUTTERSTOCK

Pielęgnacyjne triki z TikToka cieszą się ogromną popularnością. Są zazwyczaj bardzo proste do wykonania i - co najważniejsze - nie pochłaniają dużo czasu, a naprawdę mogą ułatwić życie. Poniżej znajdziecie trik z TikToka, który pomoże wam uratować suche i zniszczone włosy. Jak poprawić ich kondycję w kilka minut?

Redakcja poleca

Trik z TikToka: jak uratować suche i zniszczone włosy?

Piękne, lśniące włosy są marzeniem wszystkich kobiet. W końcu zdrowo wyglądająca fryzura jak nic innego potrafi dodać pewności siebie. Niestety działa to także w drugą stronę. Suche i zniszczone włosy mogą ją nam skutecznie odebrać. Oczywiście marki kosmetyczne oferują szeroki wybór produktów, które mają poprawić ich kondycję. Nie zawsze jednak są one skuteczne.

Zamiast wydawać krocie na kolejne kosmetyki, warto wypróbować ten prosty trik z TikToka na suche i zniszczone włosy. Jego autorka Marta Grzegorzak twierdzi, że ten sposób kiedyś uratował jej fryzurę. 

Trik z TikToka, który wygładzi i nawilży twoje włosy. Prosty sposób krok po kroku

Ten sposób dedykowany jest przede osobom, które mają suche, zniszczone i wysokoporowate włosy. Na początku należy zaopatrzyć się w dwa produkty - maskę Garnier Fructis Banana Hair Food, którą w promocji można kupić już za ok. 18 zł oraz olej, który zapewne większość z nas znajdzie w kuchni. 

Wystarczy, że do porcji naszej maski dodamy jedną łyżeczkę oleju. Może to być oliwa z oliwek, olej lniany lub jeszcze jakiś inny. Następnie mieszamy i dokładnie nakładamy na włosy. Co ważne, nie zmywamy później mieszanki szamponem, a samą wodą.

Autorka filmu zapewnia, że ten trik sprawi, że włosy staną się nawilżone, błyszczące, miękkie i sypkie jak nigdy.

Zamierzasz wypróbować ten sposób z TikToka?

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl