Obserwuj w Google News

Magda Steczkowska w modnym płaszczu. Ten model kupicie w Greenpoint

2 min. czytania
22.01.2021 10:06
Zareaguj Reakcja

Magda Steczkowska zaprezentowała swoim fanom modną stylizację, która świetnie sprawdzi się w sezonie jesienno-zimowym. Naszą szczególną uwagę zwrócił zielony płaszcz, który wybrała 45-latka.

magda steczkowska
fot. TRICOLORS/East News

Magda Steczkowska to jedna z bardziej znanych polskich piosenkarek. Prócz bycia aktywną zawodowo, udziela się także w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym koncie pojawiają się zdjęcia z koncertów, sesji zdjęciowych, a także fotografie z jej codziennego życia. Ostatnio pokazała fanom swojego czworonożnego pupila, a przy okazji zaprezentowała modną stylizację.

Redakcja poleca

Trendy zima 2020/2021: Magda Steczkowska w płaszczu marki Greenpoint

Na jednej z najnowszych fotografii Steczkowska pozuje w zimowej stylizacji. Wokalistka ma na sobie dopasowane jeansy, sznurowane botki i zielony płaszcz. Okazuje się, że ten modny produkt kupicie w sklepach polskiej marki. W Greenpoint za ten charakterystyczny model zapłacicie 279,99 zł. To doskonała okazja, ponieważ jeszcze niedawno produkt z polską metką kosztował ponad 300 zł.

Ciepły płaszcz można połączyć ze spodniami, jak zrobiła to artystka, ale także ze spódnicą czy sukienką. Wtedy warto pamiętać, o dodaniu cieplejszych butów. Mogą to być kozaki przed kolano, które w tym sezonie są prawdziwym hitem.

Wyprzedaż zima 2020/2021: Greenpoint

Sklepy marki Greenpoint w swojej ofercie mają naprawdę dużo modnych ubrań i dodatków. Dzięki sezonowej wyprzedaż niektóre sukienki, płaszcze czy swetry kupimy nawet 40% taniej. To dobra okazja do uzupełnienia swojej szafy o nowe ubrania, które posłużą nam jeszcze przez kilka kolejnych sezonów.

Zobacz także: Michelle Obama na zaprzysiężeniu prezydenta USA. O jej stroju mówi dzisiaj cały świat

Ikon modny było bardzo wiele, sprawdź, do której jesteś najbardziej podobna.

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś