Obserwuj w Google News

Najmodniejsze botki sezonu znajdziesz w H&M na wyprzedaży. Kosztują 64,90 zł

2 min. czytania
13.01.2021 14:28
Zareaguj Reakcja

Zimowe wyprzedaże trwają, a nam udało się znaleźć wśród przecenionego asortymentu idealne buty na ten sezon. Zobaczcie, jak wyglądają i z czym je połączyć.

Buty na zimę
fot. Shutterstock

Tegoroczne sezonowe przeceny różnią się od tych z poprzednich lat. Zimowa wyprzedaż ruszyła zupełnie wcześniej niż jeszcze w 2019 roku. Ma to związek z pandemią koronawirusa i wprowadzaniem obostrzeń, które dotyczą m.in. zamknięcia stacjonarnych sklepów odzieżowych. Na szczęście wciąż możemy robić zakupy w internecie.

Tutaj właśnie udało nam się znaleźć buty idealne na zimę 2020/2021. Są modne, wygodne, pasują do wielu rzeczy i teraz mają bardzo atrakcyjną cenę. Zobaczcie, jak wyglądają.

Redakcja poleca

Trendy zima 2020/2021: botki z H&M za 64,90 zł

Od kilku lat notujemy powrót do mody z poprzednich dekad. W naszych szafach na dobre zagościły mom jeans, które nosiło się 30 lat temu. Modne też stają się skórzane elementy - marynarki, puchowe grube kurtki - które również królowały w tamtym czasie.

Do listy najmodniejszych produktów można też dołączyć wygodne botki na klockowym obcasie. Najlepiej, żeby były wykonane z gładkiej skóry albo materiału, który ją przypomina. Taki model możemy właśnie znaleźć w sklepach H&M i to na wyprzedaży.

Botki, o których mowa, dostępne są w kolorach różowym i czarnym, i posłużą nam przez kolejne lata. Jasny wariant kosztuje zaledwie 64,90 zł, a ciemniejszy 69,90 zł. Jedna i druga para świetnie będzie wyglądała w zestawieniu z jeansami dzwonami albo spódnicą o długości midi.

Jak wam się podobają?

Fotografia: Materiały prasowe H&M

Wyprzedaż 2021 w H&M

Przypominamy, że zimowe wyprzedaże wciąż trwają i zaraz dobiegną końca. Teraz w popularnych sklepach możecie nabyć wymarzone ubrania nawet o 60-70 proc. taniej. Koniecznie zajrzyjcie na strony internetowe i przejrzyjcie bogatą ofertę marek.

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!       

Te ubrania i dodatki powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Odkrywamy trendy na 2021 rok