Obserwuj w Google News

Ania Lewandowska w kurtce polskiej marki. Kupisz ją na wyprzedaży

2 min. czytania
12.01.2021 13:49
Zareaguj Reakcja

Trenerka wrzuciła do sieci zdjęcie z gór, w których ostatnio odpoczywała. Ma na sobie kurtkę polskiej marki idealną na zimę 2020/2021. Okazuje się, że teraz produkt ten można kupić na wyprzedaży. Zobaczcie, jak wygląda.

Anna Lewandowska
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Ania Lewandowska to jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce. Trenerka zmienia życie tysięcy Polek za pomocą programów treningowych i diet. Śledzą Lewą za pośrednictwem jej bloga, ale też mediów społecznościowych. M.in. na Instagramie pokazuje ona, jakimi projektami zawodowymi się zajmuje, ale też uchyla nieco rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego.

Na jednym z ostatnich zdjęć gwiazda pokazała, gdzie wypoczywała w ostatnich dniach. Okazuje się, że Lewandowscy wybrali się w góry, a przy okazji Ania zaprezentowała jeden z zimowych strojów. Fanom szczególnie przypadła do gustu jej kurtka, która może pełnić też rolę bluzy. To projekt polskiej marki 4F, który teraz trafił na wyprzedaż!

Redakcja poleca

Trendy zima 2020/2021: Ania Lewandowska w kurtce 4F z wyprzedaży

W szafie Lewandowskiej znajdziemy dużo rzeczy od znanych projektantów, ale też wiele produktów z sieciówek. Trenerka lubi też sportowe i wygodne elementy, które sprawdzają się w wielu sytuacjach. Na jeden z ostatnich zimowych spacerów w otoczeniu pięknych gór wybrała zestaw, w którym główną rolę gra kurtka polskiej marki.

Gwiazda postawiła w tym sezonie produkt marki 4F, z którą ściśle współpracuje. Okazuje się, że ten model świetnie sprawdzi się nie tylko w czasie spacerów, ale też podczas uprawiania sportów zimowych, bo przeznaczony został do jazdy na snowboardzie.

Teraz taką kurtkę 4F możecie kupić w dużo niższej cenie, bo trafiła ona na wyprzedaż. Softshell w pięknym różowym kolorze pierwotnie kosztował 299,99 zł, a obecnie można go nabyć za 219,99 zł. Ocieplany model sprawdzi się, kiedy temperatury za oknem spadają, a uniwersalny fason sprawi, że posłuży nam on przez lata.

Jak wam się podoba kurtka Lewej?

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!        

Te ubrania i dodatki powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Odkrywamy trendy na 2021 rok